ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ CSP ТА СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

ДЕДЛАЙН: 17 вересня 2024 року — 21 січня 2025 року

БЮДЖЕТ: 6 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Цей напрямок включає діяльність, спрямовану на стале, безпечне та конкурентоспроможне постачання енергії. Це включає діяльність у сферах відновлюваної енергетики, енергетичних систем, мереж та зберігання, а також уловлювання, утилізації та зберігання вуглецю (CCUS).

Трансформація енергетичної системи ґрунтуватиметься на зменшенні загального попиту на енергію та забезпеченні кліматичної нейтральності енергопостачання за нинішніх і майбутніх кліматичних умов. Заходи у сфері досліджень і розробок допоможуть зробити енергопостачання чистішим, безпечнішим і конкурентоспроможнішим за рахунок підвищення економічної ефективності та надійності широкого портфеля рішень у сфері відновлюваної енергетики відповідно до суспільних потреб та уподобань. Крім того, науково-дослідницька діяльність сприятиме модернізації енергетичних мереж для підтримки інтеграції енергетичної системи, включаючи поступову електрифікацію секторів попиту (будівлі, мобільність, промисловість) та інтеграцію інших кліматично нейтральних відновлюваних енергоносіїв, таких як чистий водень. Інноваційні рішення для зберігання енергії (включаючи хімічні, механічні, електричні та теплові накопичувачі) є ключовим елементом такої енергетичної системи, а заходи з досліджень і розробок сприятимуть їх технологічній готовності до промислового та побутового застосування. Уловлювання, використання та зберігання вуглецю (CCUS) — це варіант скорочення викидів CO2, який має великий потенціал, а науково-дослідницькі дії прискорять розвиток CCUS у виробництві електроенергії та промислових застосуваннях.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

HORIZON-CL5-2024-D3-02-01