КОНКУРС РІШЕНЬ EIC EUROPEAN INNOVATION COUNCIL

ДЕДЛАЙН: 6 червня 2024 року

БЮДЖЕТ: 260 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Для кого: заявки приймаються лише від консорціумів, що складаються з 2 сторін:

  1. Малі та середні підприємства (МСП) або стартапи, які є бенефіціарами EIC і юридично засновані в країнах-членів ЄС або асоційованих країнах Horizon Europe (включаючи Україну).

  2. Одна громадська організація: a) державні, регіональні чи місцеві органи влади, b) органи публічного права або c) асоціації, утворені одним або кількома такими органами влади або одним чи кількома органами публічного права.

Претенденти можуть отримати доступ до фінансової підтримки 5 000 євро.

Програма передбачає навчання, обмін та спільне проектування в закупівлях інновацій між постачальниками та покупцями інновацій. Конкурс рішень EIC – це ексклюзивна можливість для малих і середніх підприємств, які зараз або раніше фінансувалися Європейською радою з інновацій, протестувати та пілотувати свої інновації та розробити рішення конкретної проблеми, яка існує у відкритому доступі. Щоб подати заявку, EIC Solver має об’єднатися з громадською організацією за своїм вибором (Challenger), яка пропонує завдання, яке потрібно вирішити, і розробити відповідне рішення. 4 найкращі консорціуми Challenger/Solver для цього відкритого конкурсу EIC Solvers будуть обрані для участі в 10-місячній програмі спільного створення за підтримки команди InnoBuyer. Конкурс рішень InnoBuyer EIC має на меті відібрати та фінансувати 4 інноваційні рішення від малих і середніх підприємств (Solver), які фінансуються EIC, щоб задовольнити конкретні інноваційні потреби громадської організації (Challenger) за їхнім вибором, які будуть спільно створені в пілотному проекті програми InnoBuyer.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ 

HORIZON-EIC-2021-PUBLICBUY-01-01