ПОКРАЩЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ – ІННОВАЦІЙНІ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ТА РІШЕННЯ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ТА ПОКРАЩЕННЯ УПРАВЛІННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

ДЕДЛАЙН: 05 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 15 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Очікується, що проекти сприятимуть досягненню ВСІХ наведених нижче результатів (з чіткою базовою лінією для кожного випадку використання):

  • Краще взаємозв’язок транспортної інфраструктури та транспортних засобів, що призводить до оптимізації мобільності пасажирів і вантажів «від дверей до дверей», забезпечуючи щонайменше 30% скорочення середньої затримки (втрата часу на транспортний засіб на кілометр).

  • Зменшення транспортних витрат на 20% для транспортних операторів разом із 20% скороченням споживання викопного палива на транспорті.

  • Оцінка та перепланування існуючої інфраструктури (наприклад, велосипедних доріжок, пішохідних доріжок, пунктів зарядки, паркувальних місць тощо) з метою забезпечення її ефективного та безпечного використання різними видами транспорту. Необхідно оцінити різні типи інфраструктури в кожній із пілотних демонстрацій та посилити безпечне співіснування різних форм мобільності (наприклад, м’яка, активна, спільна мобільність).

  • Підвищення надійності транспортної інфраструктури шляхом зниження ймовірності відмови інфраструктури на 30%.

  • Зменшити транспортні викиди парникових газів та інших забруднюючих речовин на 30% до 2030 року в пілотних демонстраціях.

  • Зменшити кількість аварій за участю користувачів інфраструктури та працівників інфраструктури на 50% у пілотних демонстраціях.

Сфера застосування

Інноваційні цифрові інструменти та рішення дозволять оновити транспортну інфраструктуру, забезпечуючи покращену продуктивність і безпеку, а також скорочення викидів і кращу інклюзивність. Підвищення продуктивності мультимодальної транспортної інфраструктури може бути досягнуто шляхом підвищення ефективності активів і крос-модального управління даними. Цифрові рішення є ключовими для значного зменшення перебоїв у транспортних потоках, підвищення ефективності транспорту та зменшення його залежності від викопного палива.

Транспортна інфраструктура повинна бути здатною отримувати переваги від цифровізації на рівнях управління та операцій, а також у відносинах з користувачем. Цифровізація може сприяти досягненню цілей сталого розвитку та забезпечувати кращі послуги кінцевим користувачам інфраструктури, включаючи покращені послуги громадського транспорту. Цифрові технології, такі як великі дані, Інтернет речей, цифрові близнюки разом із штучним інтелектом і машинним навчанням, забезпечують великий потенціал для розробки мобільних рішень.

Інтеграція між транспортною інфраструктурою та цифровими технологіями допоможе досягти персоналізованого плавного перевезення пасажирів і вантажів різними видами транспорту. Ця інтеграція враховуватиме безпеку та безпеку, починаючи з етапу проектування, одночасно автоматизуючи та прискорюючи процес прийняття рішень на кожному рівні від технічного обслуговування до управління трафіком.

Особливу увагу слід приділяти доступності нових цифрових інструментів для людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку, щоб гарантувати, що цей сегмент населення також зможе повноцінно брати участь і отримувати користь від цифрового прогресу. Відповідно до «Зеленої угоди», пріоритети слід віддавати проектам, які дозволяють перейти від автомобільного транспорту до більш стійкого, наприклад залізничного та внутрішнього водного транспорту.

Пропозиції повинні відповідати всім наведеним нижче пунктам.

  • Поліпшити ефективність транспортної інфраструктури та збільшити мультимодальність за допомогою, наприклад, Інтернету речей, периферійних обчислень і децентралізованого штучного інтелекту або інших цифрових інструментів з огляду на їх потенціал для полегшення прийняття рішень у реальному часі, підвищення безпеки та збереження пропускної здатності та енергії. Розробка рішень для самоконтролю, самозвітування, неінтрузивного/неруйнівного контролю та методів випробувань, включаючи розширене прогнозне моделювання та оцінку безпеки конструкції.

  • Продемонструвати здатність обробляти внутрішні та зовнішні необроблені дані, такі як дані датчиків, у розумні дані та відповідну хмарну архітектуру, яку можна розгорнути для оптимізації процесів управління інфраструктурою

  • Спираючись на загальний європейський простір мобільних даних і Форум цифрового транспорту та логістики (DTLF), сприяйте безперебійному використанню та наданню даних та інформації кінцевим користувачам у мережі транспортної інфраструктури та логістичному ланцюжку з метою просування до інтелектуального концепції мобільності для пасажирів і вантажів.

  • Покращте прогнозування попиту на основі індивідуальної поведінки, забезпечуючи відповідну модальну потужність і управління попитом.

  • Пропонувати цифрові рішення, що сприяють більш інклюзивній, зручній, доступній і гнучкій інфраструктурі та мультимодальним послугам.

  • Включіть принаймні три пілотні демонстрації запропонованих рішень в робочому середовищі (мінімум на TRL7) на інфраструктурі наземного та внутрішнього водного транспорту.

  • Оцініть якісний та кількісний вплив запропонованих заходів із чіткою базовою лінією для кожної пілотної демонстрації.

Для залізничної інфраструктури рішення необхідно буде узгодити з проектами програми EU-RailRAIL, які впроваджують флагманську зону 1, 3 і 5. Пропозиції мають враховувати результати попередніх конкурсів щодо обслуговування інфраструктури, цифровізації та периферійного Інтернету речей, а також зосереджуватися на перевірці інноваційних рішень (тобто робототехніки, Інтернету речей, периферійних обчислень та ШІ).

Якщо запропонована діяльність передбачає використання та/або розробку систем та/або методів на основі штучного інтелекту, технічну та соціальну надійність запропонованих систем необхідно описати в пропозиції.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL5-2024-D6-01-08