ПЕРЕЙТИ НА ЗАКЛАД

ДЕДЛАЙН: 26 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 40 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Програма Hop On Facility дозволяє юридичним особам із країн із низьким рівнем науково-дослідницької діяльності приєднуватися до вже обраних спільних заходів із науково-дослідницької діяльності за умови згоди відповідного консорціуму та за умови, що юридичні особи з таких країн ще не беруть у ньому участі. Схема спрямована на покращення інклюзивності Horizon Europe шляхом залучення більшої кількості дослідницьких установ із країн, що розширюються, до дій Horizon Europe Pillar 2 та EIC Pathfinder.

Основними критеріями відбору є досконалість і додана цінність нового партнера, який виконує відповідне додаткове завдання в проекті. Усі партнери консорціуму повинні погодитися на приєднання нового партнера, у той час як необхідно продемонструвати актуальність науково-дослідницької діяльності та взаємодоповнюваність. Прийнята заявка ініціює поправку до GA зі службою, що відповідає за відповідну тему.

Очікується, що результати проекту сприятимуть наступним очікуваним результатам :

  • На системному рівні це мобілізує досконалість у країнах, що розширюються, підвищує видимість учасників із країн, що розширюються, покращує циркуляцію знань і зменшує брак участі країн, що розширюються, у певних тематичних областях;

  • На організаційному рівні це відкриває закриті консорціуми, покращує дослідницьку діяльність установ країни, що розширюється, у певних галузях, розширює охоплення науково-дослідницьких дій учасників і надає доступ до нових кадрів;

  • На рівні бенефіціара набуваються нові компетенції та навички для роботи в транснаціональних проектах, включаючи управління дослідженнями, розповсюдження та використання.

Сфера застосування

Програма Hop On Facility інтегрує одного додаткового учасника з країни, що розширюється, до поточного проекту в рамках рівня 2 або схеми EIC, доповнюючи відповідне завдання або пакет робіт і витрати, понесені додатковим учасником. Це відбуватиметься на добровільній основі, не впливаючи на свободу вибору для консорціуму та принцип досконалості. Hop On Facility відкритий для всіх тем у рамках Стовпа 2 і EIC Pathfinder. Особливо заохочуються заявки з діяльністю, яка сприяє досягненню мети політики переходу до зеленої та цифрової економіки.

Дія буде частиною існуючого проекту з чинною угодою про надання гранту. Заявки мають продемонструвати додаткову цінність науково-дослідних робіт нового партнера та представити видимий і чіткий робочий пакет для партнера, який вступає. Пропозиція повинна містити детальний опис профілю нового партнера та його ролі в існуючому проекті. Додатковий партнер і завдання мають бути представлені в спеціальному шаблоні пропозиції з Описом дії (DOA) поточної дії, завантаженим як додаток. Вибраним консорціумам буде запропоновано подати запит на внесення змін для приєднання нового партнера, зміни опису діяльності та оновлення бюджету.

Збільшення бюджету повинно бути виключно на користь нового партнера, за винятком гонорару за координацію в розмірі до 10% збільшеного бюджету, який буде виділено координатору консорціуму. Координатор може запросити комісію за координацію та надати пояснення щодо додаткових зусиль щодо інтеграції для нового партнера.

 

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-WIDERA-2023-ACCESS-06-01