НОВІ МОДЕЛІ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВА ГРОМАДСЬКИХ ПРОСТОРІВ У РАЙОНАХ ГРОМАДАМИ

ДЕДЛАЙН:19 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 8 000 000.4 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Проекти повинні сприяти досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • Поліпшення розуміння державними органами того, як інноваційні підходи до залучення можуть сприяти відкритості, соціальній згуртованості, довірі та прийняттю всередині громад і сприяти залученню маргіналізованих спільнот та/або вразливих груп.

  • Перевірені та перевірені підходи до залучення надаються органам державної влади для залучення громадян до спільного проектування та спільного розвитку громадських просторів у їхніх районах.

  • Краще сприйняття змін громадськістю завдяки суттєвій і постійній участі всіх відповідних кінцевих користувачів і місцевих громад у проектуванні, будівництві та обслуговуванні громадських місць.

  • Вдосконалено механізми співпраці між громадянами та розробниками проектів.

Сфера застосування

Вирішення суспільних проблем, таких як зміна клімату, енергетична бідність, пандемія, старіння населення або збільшення суспільного розколу, вимагатиме переосмислення того, як ми розвиваємось і живемо в наших сусідах. Сучасні способи планування, проектування та будівництва часто ігнорують важливість постійного залучення кінцевих користувачів або місцевих громад. Тим не менш, об’єднання знань і зусиль громади може призвести до створення більш зручних для життя районів, які відображають місцеві потреби та контекст і розширюють можливості нинішніх і майбутніх мешканців. Крім того, те, як спроектовано громадський простір, може мати важливий вплив на те, як люди взаємодіють один з одним, види діяльності, які відбуваються в таких місцях, і довіру людей до місцевої влади та, отже, демократії. Тому важливо надати людям можливість брати активну участь у спільному проектуванні цих просторів. Це може призвести до більшого прийняття, посиленого почуття приналежності, соціальної довіри та більшої готовності до подальшої взаємодії з громадою, і таким чином сприятиме глобальному позитивному соціальному впливу на добробут людей і сусідства в цілому.

Спираючись на роботу, виконану в рамках попередніх проектів, пропозиції вивчатимуть, вдосконалюватимуть і перевірятимуть існуючі підходи до залучення, які дозволять жителям, підприємствам, культурним організаціям і місцевим органам влади спільно проектувати та створювати громадські простори в районах. Наприклад, це має включати те, як залучати громадян до розвитку та підтримки громадських місць і районів; або гнучкі конструкції, що дозволяють громадам відтворювати чи переобладнувати простори відповідно до мінливих потреб. Особливу увагу слід приділяти залученню різних груп і громадян, яким загрожує виключення.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-MISS-2024-NEB-01-02