НАВЧАЛЬНО-ГРАНТОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ДЛЯ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ “СТАРТУЙ: КАР’ЄРА ТА ВЛАСНА СПРАВА”

КОЛИ: 30 червня 2024 року

ДЕ: Волинська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька області

ГАЛУЗІ: громадський сектор, для молоді

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Для участі у конкурсі запрошуються молодіжні центри з Волинської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей, які готові запустити та реалізувати послугу з неформальної освіти про м’які навички та підприємництво для молоді своєї громади.

Протягом липня — листопада передбачені наступні заходи:

  1. Дводенна онлайн зустріч з ціллю інтеграції, дизайну та планування втілення проєкту у молодіжних центрах.

  2. Надання фінансової підтримки строком з 1 липня по 25 листопада на реалізацію заходів. А також ГО “Молодіжна платформа” оплачує, не в рамках бюджету на реалізацію заходів, роботу залученого парт-тайм івент-менеджера на період до 5 місяців, який/-а буде відповідальний/-а за реалізацію заходів проєкту.

  3. Втілення двох програм тренінгів “Стартуй: кар’єра” та “Стартуй: власна справа” – біля 5 тренінгів неформальної освіти з теми м’яких навичок для працевлаштування та підприємництва у молодіжному центрі. А також започаткування та реалізація чергових заходів із дотичних тем в рамках молодіжного клуб.

  4. Моніторингові заходи для вивчення потреб молоді громади та впливу проєкт.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ