ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЦИФРОВОГО ЦЕНТРУ ХВОРИХ НА РАК

ДЕДЛАЙН: 18 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 11 999 999,96 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Поліпшення якості життя хворих на рак, тих, хто пережив рак, та їхніх сімей є однією з цілей Місії проти раку та Європейського плану боротьби з раком. Майбутній Європейський цифровий центр пацієнтів з онкологічними захворюваннями (ECPDC) надаватиме цифрові послуги для підтримки онкохворих, постраждалих та опікунів, щоб полегшити їхній доступ до якісної інформації та обміну даними. Метою цього заходу є проектування, розробка, розгортання та експлуатація пілотного інформаційного порталу ECPDC для підтримки інформаційних потреб пацієнтів, постраждалих та осіб, які доглядають, і охоплює весь спектр подорожей хворих на рак. Спеціальні інструменти штучного інтелекту (AI) розроблені та впроваджені для своєчасного оновлення наданої інформації та полегшення взаємодії з користувачем.

Пропозиції за цією темою мають бути спрямовані на досягнення результатів, які спрямовані та пристосовані до наступних очікуваних результатів та сприяють їм:

  • Інформаційний портал ECPDC є точкою входу до якісної інформації для хворих на рак, тих, хто пережив рак, їхніх сімей і осіб, які доглядають, і охоплює шлях хворого на рак від діагностики до лікування та догляду після лікування та життя після раку.

  • Інформаційний портал ECPDC доповнює Центр знань про рак (KCC), об’єднуючи додаткову надійну інформацію про рак, окрім тієї, що зараз доступна в KCC.

  • Інформаційний портал ECPDC реалізує орієнтовані на людину рішення на основі штучного інтелекту для керування та систематичного оновлення інформації, що надається користувачам, і для полегшення взаємодії з ними.

Сфера застосування

Пропозиції мають стосуватися наступного:

  • Спроектувати, розробити та розгорнути пілотний інформаційний портал ECPDC на доповнення до існуючого Центру знань про рак (KCC). База знань інформаційного порталу охоплюватиме шлях онкохворого від діагнозу до життя після раку. Він надаватиме доказову інформацію щодо діагнозу, варіантів лікування (включаючи побічні ефекти та пізні ефекти лікування, такі як втома, хронічний біль, фертильність, психологічні та інші проблеми зі здоров’ям), реабілітацію, лікування рецидивів та паліативну допомогу.

  • Інформація, яку слід включити до бази знань, доповнює інформацію, надану через KCC, доповнюючи її та розширюючи її зміст. Також слід звернути увагу на ті види раку, 5-річна загальна виживаність яких становить менше 50% з моменту встановлення діагнозу, а також ті, що мають відношення до раку у дітей. Він спирається на наукові дані та європейські, міжнародні або, де це доречно, національні рекомендації.

  • Відбір інформації, що надається користувачам, має ґрунтуватися на чітких і надійних критеріях і бути прозорим.

  • Забезпечте перевірений робочий процес для перегляду, вибору та своєчасного оновлення бази знань, коли з’являється нова клінічна інформація та наукові докази. Розробка та впровадження орієнтованих на людину інструментів на основі ШІ може полегшити процес перегляду, вибору та оновлення.

  • Віртуальний помічник на основі штучного інтелекту реалізований на порталі для взаємодії з користувачами та покращення їх досвіду шляхом надання інформації, адаптованої до культурного походження користувача, індивідуальних (клінічних) обставин, потреб, уподобань та/або очікувань. Цей віртуальний помічник має бути розроблений і протестований у реальних популяціях пацієнтів на прийнятність і цінність. Мова має бути нетехнічною та використовувати непрофесійні терміни.

  • Усі розроблені IT-рішення та робочі процеси мають бути відкритими та доступними. Передбачено залучення дослідників штучного інтелекту, клініцистів, епідеміологів, розробників настанов, спеціалістів з дизайну послуг та представників організацій пацієнтів.

  • Пілотний інформаційний портал ECPDC також має включати іншу інформацію, яка може бути актуальною для хворих на рак і тих, хто пережив, а також їхніх сімей, наприклад варіанти транскордонного медичного обслуговування, участь у клінічних дослідженнях, варіанти психосоціальної та юридичної підтримки, рекомендації та підтримку для повернення до навчання або на роботу, фінансові проблеми та права втрат.

  • Щоб забезпечити ефективну та корисну цифрову платформу для пацієнтів, пілотний інформаційний портал ECPDC має бути перевірено та підтверджено відповідною кількістю онкохворих та тих, хто пережив різні види раку та вікові групи. Необхідно надати та впровадити рішення для виявлених проблем. Дія також дозволить виявити прогалини в інформації, що стосується пацієнтів, і обґрунтувати політичні рішення.

  • Необхідно надати оцінку здійсненності підключення пілотного інформаційного порталу ECPDC до Центру знань про рак, включаючи операційні рішення та стійкість.

  • Слід проводити регулярний моніторинг, нагляд та оцінку KPI, щоб забезпечити користь для пацієнтів.

Слід приділити належну увагу таким ініціативам, як: EU-CAYAS-NET ; ERN PaedCan та інші відповідні ініціативи ЄС. Успішним заявникам буде запропоновано співпрацювати з цими та іншими ініціативами, де це можливо.

Ця тема вимагає ефективного внеску дисциплін SSH та залучення експертів SSH, установ, а також включення відповідного досвіду SSH, щоб отримати значущі та значні ефекти, посилюючи суспільний вплив відповідної дослідницької діяльності.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-MISS-2024-CANCER-01-06