Гранти для дітей та молоді

Фонди та донорські організації, які підтримують дітей та молодь в Україні. Гранти для школярів та студентів. 

  1. ChildFund International – це некомерційна організація, яка працює по всьому світу, підтримує проєкти націлені на захист дітей, сприяє подоланню глобальних проблем. Це всесвітньовідомий грантодавець, що надає гранти для дітей та молоді в різних куточках світу. Деталі тут.
  2. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Працює над тим, щоб зберегти життя дітей. Захистити їхні права. Уберегти їх від шкоди. Дати їм дитинство, в якому вони будуть захищеними, здоровими та освіченими. Дати їм рівні можливості реалізувати свій потенціал, щоб одного дня вони могли зробити світ кращим. В Україні реалізовуються програми і проєкти в рамках яких, надаються гранти для дітей та молоді. Деталі тут.
  3. Програма UPSHIFT Україна – це частина глобального проєкту UNICEF реалізовується за фінансової підтримки Уряду Японії та Європейського Союзу (ЄС). Партнер програми “UPSHIFT Україна” – ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”. Програма підтримує молодь віком 14-21 рік. В рамках програми діти та молодь мають можливість реалізувати свою ідею, отримати профільне навчання та фінансування на реалізацію своєї ідеї до 60 000 грн. Це програма, в рамках якої надаються гранти для школярів на реалізацію їх соціальних чи  екологічних ініціатив. Деталі тут.
  4. EuroQuiz. Конкурс проєктів євроклубів. Проєкт фінансується Представництвом Європейського союзу в Україні. Метою реалізації проєктів євроклубів є поширення серед учнів та молоді знань і навичок, які сприятимуть формуванню громадянської культури на основі європейських цінностей та принципів. Щороку відкриваються конкурси, де євроклуби можуть подавати свої проєктні пропозиції. А переможцям надаються гранти для дітей на впровадження їх ідей, що сприяють формуванню громадянської культури на основі європейських цінностей. Деталі тут.
  5. Фонд Східна Європа (ФСЄ). Сприяє розвитку соціального шкільного підприємництва в Україні. Допомагає започаткувати нові СШП або розвинути наявні підприємницькі ініціативи шкільної молоді, сприяє вихованню відповідальних громадян України, здатних реалізувати власний потенціал, критично мислити, проявляти лідерські якості та змінювати на краще світ навколо себе. Деталі тут.
  6. Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Сприяє фінансово, щоб в Україні розвивалося дитяче соціальне підприємництво.
Хочете вигравати гранти на свої проєкти?
Навчіться писати виграшні грантові заявки в ШКОЛІ З НАПИСАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЄКТІВ “ЧАС ЗМІН”.