Гранти на стартапи та гранти на інноваційні проєкти

 Хто підтримує стартапи в Україні! Гранти на стартапи та  інноваційні проєкти!Безвідсоткові кредити!

Фонд підтримки винаходів Мінекономіки

Експериментальний проєкт з організації діяльності фонду державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків (далі – експериментальний проєкт) реалізується Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України разом з Державною інноваційною фінансово-кредитною установою в межах фонду державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків, який є поточним рахунком зазначеної Установи, що входить до державної системи правової охорони інтелектуальної власності, і наповнюється за рахунок коштів, одержаних від сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Гранти на стартапи від Програми “Горизонт Європа”

Транснаціональна науково-дослідна та інноваційна рамкова програма, яка є найбільшою з подібних програм у світі. Підтримка в рамках програми – це  гранти на стартапи та гранти на інноваційні проєкти за наступними напрямами:

– Європейська наукова рада
– Кластер здоров’я
– Культура, творчість та інклюзивне суспільство
– Цивільна безпека суспільства
– Цифровий, промисловий та космічний кластер
– Клімат, енергія та мобільність.
– Продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище
– Європейська інноваційна рада.
– Міждисциплінарні проекти: поширення співробітництва.

Гранти на інноваційні проєкти від Глобального інноваційного фонду

Це незалежна глобальна некомерційна організація, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Фонд надає гранти на стартапи та гранти на інноваційні проєкти, новітні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення.
GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах. GIF надає гранти, кредити і інвестиції в акціонерний капітал в межах від £ 30 000 до £ 10 мільйонів.

Український фонд стартапів

Це державний фонд, започаткований за ініціативи уряду України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Підтримка фонду – це гранти на інноваційні проєкти в Україні.
Фонд надає гранти на стартапи на ранніх стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed) у сумі $25 000 на стадії pre-seed, та $ 50 000 на стадії seed. Таким чином, один стартап, який зростає може отримати сукупно до $75 000.

Гранти від Програми «Конкурентоспроможна економіка України»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі. Ключовим інструментом реалізації Програми USAID КЕУ є грантова програма національного масштабу з бюджетом 12,5 млн. дол. США на 2018-2023 роки. Гранти надаються організаціям з розвитку підприємництва, галузевим та бізнес-асоціаціям, та МСП.
🛑 Хочете вигравати гранти? Навчіться писати виграшні грантові заявки в ШКОЛІ З НАПИСАННЯ ГРАНТОВИХ ПРОЄКТІВ “ЧАС ЗМІН”