ГРАНТОВА ПРОГРАМА ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

КОЛИ:  перший строк подання концепцій: 31 жовтня 2023 року; остаточний строк подання концепцій: 30 вересня 2024 року

ДЕ: вся Україна, з особливою увагою областям – партнеркам Проєкту «ГОВЕРЛА» – Волинській, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Чернігівській

ГАЛУЗІ:  місцеве самоврядування, громадський сектор, бізнес, освіта, медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Заявки можуть подавати усі неприбуткові та прибуткові організації, які бажають відмовитися від прибутку, а також державні установи (тільки на гранти в натуральній формі). Усі заявники повинні бути юридично зареєстрованими згідно з українським законодавством та відповідати критеріям отримання фінансування.

До організацій, які відповідають вимогам, можуть відноситися, наприклад, фонди, неурядові організації (НУО), органи місцевого самоврядування (лише для грантів в натуральній формі), асоціації органів місцевого самоврядування, професійні асоціації, приватні компанії, місцеві громадські організації, організації, організації громадянського суспільства (ОГС), асоціації бізнесу, ЗМІ, університети, навчальні заклади, організації країни реалізації проєкту, неприбуткові організації, створені вищими навчальними закладами тощо.

Можливості

Фінансування на діяльність, пов’язану із місцевим самоврядуванням, прозорістю та підзвітністю, адвокацією, залученням громадян та децентралізацією у цільових географічних регіонах.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ