ДОКОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ ДЛЯ ЕКОЛОГІЧНО СТІЙКИХ, КЛІМАТИЧНО НЕЙТРАЛЬНИХ І ЦИКЛІЧНИХ СИСТЕМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА ДОГЛЯДУ

ДЕДЛАЙН: 26 листопада 2024 року

БЮДЖЕТ: 15 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Ця тема спрямована на підтримку заходів, які сприяють або сприяють одному або декільком очікуваним наслідкам напрямку 4 «Забезпечення доступу до інноваційного, сталого та високоякісного медичного обслуговування». З цією метою пропозиції за цією темою мають бути спрямовані на досягнення результатів, які спрямовані, адаптовані та сприяють досягненню деяких із наступних очікуваних результатів:

  • Державні замовники, можливо, у співпраці з приватними, у сфері охорони здоров’я та догляду стимулюють конкурентний розвиток готових до ринку, екологічно стійких інноваційних рішень (матеріалів, технологій та систем/практик). Ці рішення враховують амбіції зеленої угоди щодо нульового забруднення, кліматичної нейтральності та циклічної економіки, одночасно підвищуючи загальну стійкість сектора.

  • Заготівельники відкривають можливості для європейських суб’єктів індустрії охорони здоров’я та технологій (включаючи стартапи/МСП) виводити на ринок інновації, які є економічно ефективними, безпечними та підтверджено такими, що підвищують стійкість навколишнього середовища, одночасно покращуючи або принаймні зберігаючи результати для здоров’я та доступ до медичної допомоги. для пацієнтів.

  • Постачальники сприяють комерціалізації екологічно стійких інноваційних рішень своїми успішними постачальниками, надаючи їм перші рекомендації клієнтів для перевірки та першого пілотного впровадження.

  • Політики, постачальники медичних послуг і професіонали, пацієнти та особи, які доглядають за ними – кожен у своїй відповідній сфері – обмінюються й переймають передовий досвід, а також найкращі рішення та технології, які може запропонувати ринок, щоб зменшити викиди вуглецю та мінімізувати відходи та забруднення, пов’язані з наданням послуг охорони здоров’я та догляду, відповідно до амбіцій Зеленої угоди.

Сфера застосування

На сектор охорони здоров’я припадає 4-5% загальних глобальних викидів вуглецю, що вносить значний внесок у вуглецевий слід Європи та утворення великої кількості пластику та інших відходів, включаючи хімічні відходи через викиди фармацевтичних препаратів і діагностичних хімікатів. як дезінфікуючі засоби та антимікробні резистентні патогени в систему стічних вод. Хороша гігієна та безпека є життєво важливими в цьому середовищі, однак інноваційні рішення можуть допомогти зменшити вплив сектору охорони здоров’я на навколишнє середовище за рахунок ефективного використання ресурсів, збільшення кругообігу та впровадження «зеленіших» матеріалів, технологій і практик.

Досі сектор охорони здоров’я не суттєво прийняв зелений перехід. Однак тиск зростає, як продемонструвало запуск першої в історії Декларації про клімат і здоров’я президентом ОАЕ COP28. Декларація закликає до дій і спільного бачення щодо забезпечення кращих результатів у сфері охорони здоров’я, зокрема через трансформацію систем охорони здоров’я та догляду, щоб вони стали стійкими до клімату, з низьким вмістом вуглецю, сталими, циклічними та справедливими. Така трансформація в довгостроковій перспективі сприятиме покращенню догляду за пацієнтами шляхом підвищення стійкості та загальної ефективності систем охорони здоров’я та догляду.

Дії докомерційних закупівель (PCP) націлені на консорціуми замовників із подібними потребами, які хочуть разом закуповувати розробку інноваційних рішень для екологізації систем охорони здоров’я та догляду. Ця тема не надає прямого фінансування розробникам, галузевим чи дослідницьким організаціям для проведення досліджень і розробок. Вони зможуть відповісти на тендери, оголошені консорціумами замовників, які фінансуються в рамках цього конкурсу. Конкретні вказівки щодо дій PCP і мінімальних вимог прийнятності можна знайти в Загальних додатках H робочої програми Horizon Europe.

Оскільки кожен крок у сфері охорони здоров’я та надання медичної допомоги має певну роль у зменшенні впливу на навколишнє середовище, ця тема може підтримувати будь-який із різних вимірів та потреб у екологізації сектора охорони здоров’я.

Пропозиції мають бути спрямовані на:

  • Прямий і непрямий слід від надання та/або надання медичної допомоги (за винятком елементів інфраструктури, пов’язаних із будівництвом, транспортною логістикою та харчовими слідами).

  • Циркулярність, виробництво та переробка відходів.

  • Слід від ланцюжка постачальників у виробництві та доставці продуктів або послуг.

  • Ефективніше використання ресурсів, зменшення загального сектору, водночас задовольняючи постійно зростаючий попит на медичне обслуговування.

Слід зосередитись на рішеннях, які є специфічними для сектору охорони здоров’я, тому пропозиції, спрямовані на загальну інфраструктуру (енергоефективність будівель, таких як охолодження, опалення та вентиляція, транспортні засоби, будівництво чи реконструкція), енергопостачання або харчування та послуги громадського харчування не входять до сфери застосування. У рамках цієї теми можна передбачити передачу та адаптацію рішень та/або заходів з інших секторів до систем охорони здоров’я та догляду. Він відкритий як для пропозицій, що вимагають вдосконалення, що базуються переважно на одному конкретному рішенні/сфері технології, так і для пропозицій, що вимагають наскрізних рішень, які вимагають поєднання різних типів інновацій.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-HLTH-2024-CARE-14-01