ДО 70 000 ДОЛ — ГРАНТИ НА ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАД В УМОВАХ ВІЙНИ “ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ ВІДНОВЛЕННЯ” (UNDP)

ДЕДЛАЙН: 15 червня 2024 року

ДЕ: Чернівецька, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька та Волинська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

  • UNDP передбачає надання грантів з максимальним індикативним фінансуванням — 70 000 доларів США. Ця сума може бути доповнена за рахунок співфінансування та внесків членів міжгалузевого партнерства, щоб загальний бюджет ініціативи не обмежувався сумою гранту. Грант буде надано двома траншами наступним чином: I транш – 80%; II транш – 20%.

  • Грант, наданий грантоотримувачу, має бути використаний для фінансування запланованих заходів запропонованого проекту згідно із затвердженим бюджетом.

  • Грант надаватиметься в гривневому еквіваленті.

Заявник від імені міжсекторального партнерства повинен забезпечити співфінансування в розмірі, що дорівнює щонайменше 10% від запитуваного гранту. Співфінансування може бути виражене тільки в грошовій формі. Джерела співфінансування повинні бути чітко зазначені в попередньому бюджеті для проектної пропозиції і підтверджені партнерами, які надають співфінансування в Декларації партнерства в розділі «Роль у партнерстві».

Кошти, надані в рамках програми «Партнерство заради відновлення», можуть бути використані тільки наступним чином:

  • гонорари експертів та консультантів;

  • придбання товарів та послуг (включаючи офісне та технічне обладнання, сертифіковане програмне забезпечення, якщо це обґрунтовано належним чином), необхідних для реалізації проєктної діяльності;

  • витрати на комунікаційні та інформаційні послуги, включаючи, але не обмежуючись виробництвом та розповсюдженням цифрових та друкованих комунікаційних матеріалів;

  • витрати на консультації, дослідження та ІТ-послуги, що відповідають меті та завданням проекту;

  • оренда приміщень, необхідна для реалізації завдань проєкту;

  • придбання канцелярських та витратних матеріалів, поліграфічних матеріалів;

  • витрати на транспортні послуги або витрати на відрядження, безпосередньо спрямовані на досягнення мети проекту.

Дедлайн

Проєктні пропозиції приймаються в електронному вигляді на адресу grants.rdp.ua@undp.org з темою повідомлення: «Партнерство заради відновлення + назва громади».

Кінцевий термін подачі пропозицій — 15 червня 2024 року (включно).

Запрошуємо потенційних учасників взяти участь в інформаційній сесії, яка відбудеться 23 травня об 11:00 на платформі Zoom за посиланням: https://undp.zoom.us/j/86424995000

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ