ДО 500 ДОЛ — ГРАНТИ НА ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ (DRC)

ДЕДЛАЙН: червень 2024 року

ДЕ: Запорізька, Дніпропетровська, Миколаївська та Херсонська області

ГАЛУЗІ: освіта

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

Грант покриває обрану вами 3-місячну навчальну програму, пропонуючи фінансову допомогу в розмірі до 500 доларів США.

Курс обираєте ви самостійно. Він має найкраще відповідати вашим кар’єрним прагненням.

Після схвалення вашої заявки, вам потрібно укласти договір з організацією, яка проводить навчальний курс.

Дедлайн

Зарахування/участь навчальному курсі з травня/червня 2024 року, а сам курс має завершитися до кінця серпня 2024 року. 

Зверніть увагу: кількість грантів обмежена і посилання для реєстрації може бути закрито, якщо набереться необхідна кількість учасників.

Умови

  1. Зважайте на часові терміни, зазначені вище. Скористайтеся можливістю всебічно висловити свою мотивацію. Окресліть ваші перспективи працевлаштування після закінчення курсу, надайте інформацію про вашу сімейну ситуацію та сформулюйте, чому ви вважаєте, що саме ви маєте отримати цей грант. Ваша детальна заявка дозволить нам краще зрозуміти ваші прагнення та прийняти обґрунтоване рішення. Наразі ми маємо обмежену кількість місць на програмі, і посилання на реєстрацію може бути закрите, якщо буде досягнуто максимальної кількості місць. Будь ласка, зверніть увагу, що DRC прагне надавати допомогу найбільш вразливим верствам населення. Висловлення вашої зацікавленості не означає, що ви автоматично отримаєте станете учасником програмі.

  2. Кандидати будуть відібрані на основі їхніх індивідуальних потреб та вразливостей, мотивації, наявних навичок та перспективи забезпечення довгострокового працевлаштування після завершення професійного навчання. Після того, як ви подасте заявку, команда DRC розгляне її та, у разі затвердження, зв’яжеться з вами, щоб запросити на співбесіду. Після відбору учасникам повідомлять про наступні етапи. 

  3. Відібрані кандидати отримають фінансову підтримку на обрану ними навчальну програму.

  4. Учасники програми зобов’язані подавати фінансовий звіт з детальним описом витрат грантових коштів.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ