ДО 150 000 ГРН ГРАНТУ ТА БІЗНЕС-НАСТАВНИЦТВО ДЛЯ ЖІНОК

КОЛИ: 3 березня 2023

ДЕ: Запорізька, Дніпропетровська, Полтавська, Чернігівська, Сумська, Київська (крім м. Києва), Кіровоградська та Черкаськасобласті

ГАЛУЗІ: бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва відкрита для жінок, які втратили кошти для забезпечення доходів своїх сімей через війну, що триває в Україні. Подати заявку на участь у програмі підприємництва можуть жінки із Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Чернігівської, Сумської, Київської (крім м. Києва), Кіровоградської та Черкаської областей.

МИ ПРИЙМАЄМО:

  • як окремих осіб, так і команди на чолі з жінками;

  • жінки з ідеями для мікро- та сімейного бізнесу, розташованого в Україні;

  • існуючі бізнеси на чолі з жінками, які потребують підтримки для переїзду та відновлення роботи всередині України;

  • бізнес-ідеї та бізнеси з усіх сфер, будь то сільське господарство, освіта чи технології.

Можливості

З 2019 року Естонська рада у справах біженців та Garage48 співпрацюють, щоб підтримати жінок у східній та центральній Україні у відновленні джерел доходів за допомогою підприємництва. Протягом трьох років програма «Розширення можливостей жінок» допомогла продемонструвати силу та рішучість українок у протистоянні найскладнішим викликам. Запускаючи мікро- та сімейні бізнеси, які забезпечують власні джерела доходів, а також такі для інших домогосподарств, а окрім того створюють робочі місця та надають критично важливі послуги, вони допомагають у боротьбі за свободу України, підтримуючи стійкість людей та економіки на низовому рівні. Ми вже вчетверте відкриваємо програму, щоб зустрітися з наступними українськими супервумен. Програма розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні у 2023 році відкрита для подання заявок.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ