ДО 15 000 ЄВРО В РАМКАХ КОНКУРСУ ПІЛОТНИХ ЗАХОДІВ НА ПІДТРИМКУ МОЛОДІ З УКРАЇНИ

КОЛИ: до 31 жовтня 2023 року або до вичерпання коштів.

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Відповідно до рішення Спільної ради молоді Ради Європи від 12 жовтня 2022 року, Європейський молодіжний фонд (EYF) оголошує спеціальний конкурс на підтримку молодих людей з України. Ця ініціатива відповідає поточним потребам, висловленим українською владою та зацікавленими сторонами у сфері молоді.

Сума

EYF може надати грант на максимальну суму 15 000 євро для покриття витрат на пілотну діяльність. Однак ви можете подати заявку на менші проекти на будь-яку суму менше 15 000 євро.

Грант EYF перераховується двома частинами: перший внесок у розмірі 80% після підписання угоди про надання гранту з організацією-грантоотримувачем; другий переказ залишку (20%) після отримання та затвердження EYF остаточних звітів про проект (описовий і фінансовий) протягом 2 місяців після дати завершення проекту.

Для цілей цього конкурсу грантові угоди для нагороджених проектів можуть бути подані в електронному вигляді до EYF. Для НУО, які отримують гранти в Україні, фінансовий звіт також може бути поданий в електронному вигляді до EYF. Для всіх інших зобов’язань грантоотримувача застосовуються положення EYF .

Можливості

Грант EYF може покрити реальні витрати на проект, такі як проживання та харчування, транспортні витрати, гонорари тренерів чи інших експертів, усний переклад, письмовий переклад, оренда обладнання, оренда приміщень, зв’язок, а також до 7% наданого гранту на адміністративні витрати (зарплата персоналу, який займається проектом, оренда офісу, страхування, електроенергія, вода та опалення).

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ