ДО 12 000 ЄВРО НА ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ (РОЗРОБОК) ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ

КОЛИ: 27.01.2023, 23:59 за київським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: наука

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Учасники Конкурсу повинні:

  • працювати в наукових установах чи закладах вищої освіти України державної форми власності за основним місцем роботи (має бути підтверджено документально);

  • мати науковий ступінь, отриманий або офіційно визнаний в Україні (має бути підтверджено документально);

  • відноситись до категорії вчених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні в 2022 році (має бути підтверджено документально та зазначатись у п. 3.5 Заявки та в CV).

До категорії вчених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні в 2022 році, відносяться вчені, які підпадають хоча б під один із таких критеріїв:

  1. Установа, у якій працює вчений за основним місцем роботи, евакуйована з постійного місця знаходження (ЗВО або наукові установи з адміністративно-територіальних одиниць України, на території яких вони не можуть здійснювати свою діяльність, і тимчасово переміщені до адміністративно-територіальних одиниць України, на території яких можуть здійснювати свою діяльність в повному обсязі, станом на дату оголошення Конкурсу). Підтверджується офіційним листом за підписом керівника ЗВО або наукової установи.

  2. Приміщення ЗВО або наукової установи (частково) зруйновані внаслідок обстрілів, бомбардувань, інших військових дій, і потребують ремонту або відбудови. Підтверджується офіційним листом за підписом керівника ЗВО або наукової установи.

  3. Вчений має статус внутрішньо переміщеної особи в результаті військової агресії росії, підтверджений відповідною довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Обставини, які обумовлюють належність вченого до категорії постраждалих від воєнних дій в Україні в 2022 році, перелічуються у заявці (п. 3.5 та в СV) і підкріплюються документально.

Можливості

Кошти, перераховані Фондом на особовий рахунок Грантоотримувача, можуть бути використані виключно на проведення наукового дослідження (розробки).

За рахунок грантових коштів не можуть фінансуватися: підготовка проєктної заявки на одержання грантової підтримки; витрати, не пов’язані безпосередньо з реалізацією проєкту (зокрема, оплата посередницьких послуг, придбання товарів, виконання робіт, надання послуг, не пов’язаних з реалізацією проєкту); оплата робіт і послуг, які були або будуть профінансовані за рахунок інших джерел до або після укладання Договору.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ