ДО 12 000 ДОЛ — ГРАНТИ НА ПОКРАЩЕННЯ ЗАХИСТУ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ У ЦІЛЬОВИХ ГРОМАДАХ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ CIVIC

ДЕДЛАЙН: 16 травня 2024 року

ДЕ: Харківська область

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США до 12 000 доларів США. Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 31 жовтня 2024 року.

Дедлайн

Строк подачі проєктних пропозицій до 23:59, 16 травня 2024 року за київським часом.

Умови

Для подання проєктної пропозиції необхідно заповнити такі три документи українською або англійською мовами:

1. Аплікаційна форма форма заявника (див. Додаток І)

2. Бюджетна форма заявника (див. Додаток ІІ)

3. Таблиця індикаторів заявника (див. Додаток ІІІ)

Заповнені документи необхідно надіслати з темою листа “LIF Application_Назва Організації” електронною поштою на адресу Грантового Спеціаліста CIVIC, Андрія Богданенко abohdanenko@civiliansinconflict.org

У разі виникнення питань щодо конкурсу звертайтеся до Грантового Спеціаліста CIVIC, Андрія Богданенко поштою abohdanenko@civiliansinconflict.org або за телефоном +380633207233

Грантовий конкурс адмініструє Center for Civilians in Conflict за підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та розвитку цивільно-військового співробітництва.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ