ДО 100 000 ЄВРО НА ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ТА ДОБРОБОТУ ЛЮДЕЙ НА РОБОТІ В МСП

КОЛИ: дедлайн не визначено

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: виробництво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Запропоновані варіанти використання на основі набору модульних компонентів програмного забезпечення (з додатковим апаратним забезпеченням) повинні мати явний позитивний вплив на роботу людини в цеху, враховуючи такі точки зору:

  • Яка головна актуальна проблема, пов’язана з людиною, яку потрібно вирішити або покращити?
  • Яку взаємодію між людиною та технологією запроваджує варіант використання?
  • На яких найбільш релевантних працівників або групи працівників впливає впровадження варіанту використання?
  • Як варіант використання покращить конкурентну позицію організації?

Досвід роботи в промислових умовах дозволить отримати цінний зворотний зв’язок для консорціуму SHOP4CF. Крім того, очікується, що конкурс розширить екосистему промислових корпорацій, які сприятимуть просуванню бачення SHOP4CF шляхом додавання нових технологій і привабливих варіантів використання.

Деталі подання заявки

Форму заявки можуть редагувати користувачі з різних організацій.

  • Особа, яка першою заповнює форму заявки, має заповнити інформацію про партнерів, обравши організацію та контактну особу для кожного партнера, який бере участь у формуванні конкурсної заявки.
  • Усі інші особи, зазначені як контактні особи від кожного партнера, отримають запрошення електронною поштою після створення конкурсної заявки. У цьому запрошенні буде зазначено, що відбулось створення відповідних облікових записів контактних осіб.
  • Запрошення містить посилання на спрощену систему створення облікового запису, де потрібно лише встановити пароль і прийняти умови використання.
  • Після цього учасник отримує статус «Контактна особа» для відповідного партнера заявки та матиме доступ до форми заявки на платформі відкритих закликів для подання конкурсних заявок.

Необхідно звернути увагу, що система не забезпечує «режим одночасної роботи». Будь ласка, збережіть результати своєї роботи до того, як інші партнери щодо підготовки конкурсної заявки почнуть працювати над відповідною формою заявки, щоб вони могли побачити ваші оновлені дані, перш ніж розпочинати роботу над ними.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ