ДО 100 000 000 ЄВРО — ГРАНТ “ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОМИСЛОВА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ”, “ГОРИЗОНТ ЄВРОПА” КЛАСТЕР “ЗДОРОВ’Я”

ДЕДЛАЙН: 25 вересня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

Орієнтовний бюджет 100 000 000 євро. 

Заявники повинні мати стабільні та достатні ресурси для успішної реалізації проектів та зробити свій внесок. Організації, які беруть участь у кількох проектах, повинні мати достатній спроможність реалізувати всі ці проекти.
Перевірка фінансової спроможності буде здійснюватися на основі документів, завантажених у Реєстрі учасників на етапі підготовки гранту (наприклад, звіт про прибутки і збитки та баланс, бізнес-план, аудиторський звіт, підготовлений затвердженим зовнішнім аудитором, що засвідчує звітність за останній завершений фінансовий рік тощо). Аналіз базуватиметься на нейтральних фінансових показниках, але також враховуватиме інші аспекти, такі як залежність від фінансування з боку ЄС, дефіцит і доходи в залежність від фінансування ЄС, а також дефіцит і доходи в попередні роки.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ