ДО 1 750 000 ГРН ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ МЕДИЧНОЮ СПІЛЬНОТОЮ/ МЕДИЧНИХ АСОЦІАЦІЙ

КОЛИ: до 29 листопада 2022 року, 18:00 (за Київським часом). 

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: охорона здоров’я, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс для громадських організацій, що працюють медичною спільнотою/ медичних асоціацій.

Мета цієї грантової програми:

  • скоординувати та відмодерувати діалог між медичними працівниками щодо можливостей в світлі наступних етапів медичної реформи для формування групи прихильників медичної реформи серед медичних працівників;

  • вмотивувати медичну спільноту до спілкування з пацієнтами для підвищення обізнаності пацієнтів про переваги медичних реформ і доступних медичних послуг в рамках ПМГ, а також стимулювати медичних працівників брати участь у розробці маршруту пацієнтів і подальшій комунікації цих маршрутів пацієнтам.

Сума

Загальна сума одного гранту не перевищуватиме 1 750 000 гривень (еквівалент 50 000 дол. США). Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

Можливості

Підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ