8 МЛН ЄВРО ДЛЯ МЕДІА В РАМКАХ ПРОГРАМИ ЦИФРОВА ЄВРОПА

КОЛИ:  до 24 січня 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: медіа

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Проект забезпечить інфраструктуру, розміщену в хмарних просторах, де дані безпечно зберігаються. Інструменти для транзакцій медіаданих, що зберігають право власності на дані, інструменти для аналітики даних і послуги для фінансових транзакцій на основі використання даних (наприклад, з використанням блокчейну), а також послуги для створення вмісту змішаної, доповненої та віртуальної реальності (включаючи елементи ШІ) також повинні бути включені як інструменти, що дозволяють європейським громадянам знаходити медіаконтент, доступний в Інтернеті, на основі їхніх уподобань та інтересів, а також краще розуміти настрої та погляди інших європейців.

Інфраструктура даних для медіа посилить цифрову автономію Європи та посилить форми участі громадян у публічній сфері. Це збільшить використання даних для інноваційного контенту (як розважального, так і новинного), виробництва та розповсюдження.

Для кого

Програма доступна як державним медіа, так і комерційним медіа-операторам, великим чи малим, стартапам чи відомим гравцям. У цьому контексті створення європейських просторів медіаданих може змінити спосіб співпраці творців, продюсерів і розповсюджувачів.

Простір даних буде відкритий для компаній з інших секторів для взаємовигідної співпраці на основі даних, що може відкрити нові можливості для медіа-сектору. Це дозволить медіакомпаніям об’єднати зусилля та відновити конкурентоспроможність перед онлайн-платформами.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ