5 000 ДОЛ США НА РОЗВИТОК ВЛАСНОГО ПРОЄКТУ ТА МЕНТОРСТВО ДЛЯ МОЛОДІ

КОЛИ: 11 червня 2023 року

ДЕ:  Дніпропетровська, Миколаївська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Закарпатська, Чернівецька, Полтавська області, Донецька, Луганська, Запорізька, Херсонська області (території, підконтрольні Уряду України)

ГАЛУЗІ: молодь, соціальна сфера, громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Курс орієнтовано  на молодь віком від 14 до 35 років із громад Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської областей, Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей (територій, підконтрольних Уряду України).

Можливості

Фестиваль із підтримки ментального здоров’я українців, спортивний турнір, курси української, розробку платформи для громадської безпеки, програми з громадської безпеки та інтеграції ВПО в нових громадах – які б ініціативи молодь не запускала, вона зможе навчитися залучати гроші на свої проєкти та впевнено їх реалізовувати. 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ