4 500 000 ЄВРО В РАМКАХ КОНКУРСУ ДЛЯ ПІДТРИМКИ МУЗИЧНОГО СЕКТОРУ «MUSIC MOVES EUROPE»

КОЛИ: 12 січня 2023 17:00 CET (Брюссель)

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: культура і мистецтво

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Заявки мають бути подані консорціумом (об’єднанням партнерських організацій) – мінімум з 2 організацій з різних країн-учасниць програми (бенефіціарів; не афілійованих організацій), кожен з яких відповідає таким умовам:

  • бути юридичною особою (державні або приватні організації);

  • бути зареєстрованими в країні-учасниці програми “Креативна Європа”;

  • мають бути зареєстровані не менше ніж 2 роки на момент дедлайну подачі цього конкурсу.

Можливості

Очікувані результати: 

За результатами цього конкурсу буде обрано один єдиний проект, запропонований консорціумом партнерських організацій, який буде відповідальний за організацію діяльності з найширшим охопленням зацікавлених сторін (організацій та/або окремих осіб) у музичному секторі по всій Європі.

Заявки мають запропонувати розробку, впровадження та моніторинг однієї схеми фінансової підтримки, яка перерозподіляє кошти у формі грантів (фінансова підтримка третім сторонам) кінцевим одержувачам за допомогою одного або кількох відкритих конкурсів на рік, і доповнює її діяльністю з розбудови потенціалу. Фінансова підтримка третім сторонам (каскадні гранти) має бути розподілена щонайменше на 60 одержувачів грантів, які охоплюють усі три теми цього конкурсу.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ