4,5 МЛН ЄВРО НА РОЗВИТОК МУЗИЧНОЇ СФЕРИ

КОЛИ: до 12 січня 2023 17:00 СЕТ

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: музика

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Програма «Music Moves Europe» буде підтримувати стійке розповсюдження музики, з акцентом на живу музику, таке як прямі трансляції, співпраця концертних майданчиків та музичний експорт.

Відповідно до загальних цілей даного конкурсу, діяльність буде спрямована на підвищення конкурентоспроможності, інновацій та різноманітності музичного сектору Європи.

Мета цього конкурсу – обрати 1 консорціум (спільний проєкт партнерських організацій), діяльність якого буде здатна поширювати конкурентоспроможність, інновації та різноманітність серед великої кількості організацій європейського музичного сектору, включаючи надання їм фінансової підтримки.

Сума

Максимальний розмір гранту: 4 500 000 євро

Співфінансування: 90%

Можливості

Очікувані результати: 

За результатами цього конкурсу буде обрано один єдиний проект, запропонований консорціумом партнерських організацій, який буде відповідальний за організацію діяльності з найширшим охопленням зацікавлених сторін (організацій та/або окремих осіб) у музичному секторі по всій Європі.

Заявки мають запропонувати розробку, впровадження та моніторинг однієї схеми фінансової підтримки, яка перерозподіляє кошти у формі грантів (фінансова підтримка третім сторонам) кінцевим одержувачам за допомогою одного або кількох відкритих конкурсів на рік, і доповнює її діяльністю з розбудови потенціалу. Фінансова підтримка третім сторонам (каскадні гранти) має бути розподілена щонайменше на 60 одержувачів грантів, які охоплюють усі три теми цього конкурсу.

Скільки проєктів за цим конкурсом планується підтримати:

1 проєкт (1 консорціум партнерських організацій)

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ