35 МЛН ЄВРО — ГРАНТ “ВИРОБНИЦТВО ЯК ПОСЛУГА: ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО, ГНУЧКОГО ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВИРОБНИЦТВА НА ВИМОГУ” HORIZON EUROPE

КОЛИ: 7 лютого 2024, 17:00 (CET)

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: обробна промисловість

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Будь-яка юридична особа, незалежно від місця її створення, в тому числі міжнародні європейські організації, за умови дотримання вимог, викладених у Регламенті програми “Горизонт Європа”, а також інших умов конкурсу. “Юридична особа” означає будь-яку фізичну або юридичну особу, створену і визнану такою відповідно до національного законодавства, законодавства ЄС або міжнародного права.

Бенефіціари та афілійовані особи повинні зареєструватися в Реєстрі учасників перед подачею заявки, щоб отримати ідентифікаційний код учасника (PIC) та пройти валідацію в Центральній службі валідації перед підписанням грантової угоди. Для перевірки їм буде запропоновано завантажити необхідні документи, що підтверджують їхній юридичний статус та походження на етапі підготовки гранту. Наявність валідованого PIC не є обов’язковою умовою для подання заявки.

Очікувані результати:

  • Легкий доступ до гнучких і децентралізованих виробничих та переробних потужностей, особливо для МСП, що зменшує необхідні інвестиції для виробників, дозволяючи їм використовувати більш стійкі та циклічні потужності.

  • Доступність автоматизації, новітніх та цифрових технологій для обслуговування виробничих активів, що забезпечують оптимальну продуктивність, швидку реконфігурацію та модернізацію з мінімальними простоями, дистанційний моніторинг та прогнозоване технічне обслуговування завдяки надійному, безпечному та сумісному обміну даними між компаніями.

  • Покращена інтеграція ланцюжка створення вартості завдяки наявності технологій і моделей для безпечного обміну та використання даних про життєвий цикл виробничих активів, що обслуговуються, а також з огляду на повторне використання або переробку активів, компонентів і матеріалів.

Детальніше ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ