3 000 000 ДОЛ США – НОВІ МОЖЛИВОСТІ В РАМКАХ РІЧНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАПИТУ ЗА ПРОГРАМОЮ USAID HOVERLA

КОЛИ: постійно діючий конкурс

ДЕ: Львівська, Полтавська, Волинська, Житомирська, Одеська, Закарпатська та Рівненська області

ГАЛУЗІ: місцеве самоврядування

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Заходи в межах Проєкту сприяють покращенню місцевого самоврядування, незалежного регіонального урядування та мають на меті допомогти громадянам мати більший вплив на процеси місцевого самоврядування й надати необхідні ресурси та навчання для поліпшення людського капіталу.

Метою цього запиту (РПЗ) є отримання заявок на фінансування. DAI від імені Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), очікує отримати концепції грантових проектів, а потім повні заявки від потенційних партнерів для здійснення заходів щодо сприяння громадському обговоренню найбільш суттєвих змін у законодавстві про місцеве самоврядування. Концепції мають відображати практичні шляхи вирішення питань, які можуть бути врегульовані законодавчо, та забезпечувати вироблення консолідованої позиції місцевого самоврядування щодо розробки та реалізації законодавчих змін. Діяльність сприятиме створенню сталих інструментів громадської підтримки інтересів розвитку місцевого самоврядування, зокрема бюджетного процесу та реформ галузевої децентралізації. Усі заходи мають бути спрямовані на повну підтримку процесів децентралізації, зміцнення інституціоналізації місцевого самоврядування та поширення передового досвіду в Україні на основі європейських стандартів.

DAI може фінансувати обрані заявки (програми) повністю або частково. DAI планує підписати від 16 до 25 грантових угод. Число обраних заявок та сума фінансування може змінюватись.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ