10 000 ЄВРО – ГРАНТ В СФЕРІ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ ЗА ДОПОМОГОЮ СУДОВОЇ СИСТЕМИ

КОЛИ: до 23 жовтня 2022 р. включно

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: законність та правопорядок

 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Метою проєкту в рамках даного грантового конкурсу – є проведення успішної судової кампанії по захисту суспільного інтересу, який було порушено суб’єктами владних повноважень. Предметом позовних вимог може бути оскарження дій або бездіяльності органів місцевого самоврядування, державної влади та у виключних випадках та безпосередньому зв’язку – суб’єкти приватного права, які призвели до порушення прав громадян у таких сферах:

  • порушення прав громадян на участь у прийнятті рішень, наприклад недотримання регуляторної процедури при встановленні місцевих тарифів (паркування, проїзд, тощо);

  • проведення громадських обговорень / слухань,

  • прийняття містобудівної документації (наприклад, генплану, детального плану територій, тощо);

  • архітектурна діяльність (архітектурні конкурси, реконструкція вулиць);

  • в сфері благоустрою (наприклад, не оприлюднення проєктів, порушення права на участь, не проведення благоустрою, тощо);

  • охорони культурної спадщини;

  • екології та охорони навколишнього природного середовища.

Очікується що грантер в рамках даного проєкту буде займатися захистом суспільного інтересу по трьом кейсам. Очікуваними результатами є успішне відстоювання інтересів громадян по щонайменше одному кейсу (мається на увазі виграш справи в Апеляційному суді). Проєкт також передбачає надання менторської підтримки від досвідчених юристів, які мають великий практичний досвід успішного захисту суспільного інтересу. Зокрема будуть проведені навчальні заходи, а також надання консультативної підтримки на постійній основі впродовж всього строку виконання проєкту. Грантери отримають змогу підвищити свою спроможність будувати стратегії в сфері захисту суспільного інтересу та реалізовувати їх.Приклади рішень Верховного Суду по справам захисту суспільного інтересу можна подивитися за посиланям (питання дотримання регуляторної процедури в частині прийняття тарифів: Кейс 1Кейс-2; питання в сфері благоустрою: Кейс-3; питання в сфері охорони культурної спадщини – Кейс 4Кейс-5Кейс-6; питання в сфері захисту навколишнього середовища – Кейс-7Кейс-8; питання в сфері містобудування – Кейс – 9). 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ