ДО 2 000 000 ГРН ГРАНТУ НА ПРОЄКТИ СПІВПРАЦІ ГРОМАДИ ТА ВЛАДИ В ПИТАННЯХ ВІДНОВЛЕННЯ РЕГІОНІВ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

КОЛИ: до 26 жовтня 2022 р.

ДЕ: Київська, Чернігівська, Сумська та Харківська області

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Грантова пропозиція повинна бути представлена українською або англійською мовою (формат Word, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 11, одинарний інтервал, об’ємом до 7 (семи) сторінок) з використанням шаблону в Додатку A. Для подання заявки на другому етапі будуть надані додаткові інструкції.

Грантова пропозиція має надійти ФПСУ в електронному форматі за вказаною нижче адресою з посиланням на Оголошення №: PFRU-CFP013-01. ФПСУ прийматиме концептуальні ноти до 23: 59 за київським часом 26 жовтня 2022 року. Заявки, надані із запізненням і невідповідні заявки, не розглядатимуться.

Фонд “Партнерство за сильну Україну”

pfru-grants@chemonics.com

На першому етапі процесу подання заявок Заявники повинні надати ФПСУ наступне:

  1. Заповнену грантову заявку і загальний бюджет (Додаток 1);
  2. Заповнену Форму відбору партнерів Фонду (додаток 2). Будь ласка, зверніть увагу на те, що документи, зазначені в цій формі, можуть бути представлені на другому етапі. На першому етапі потрібно тільки заповнити цю форму;
  3. Резюме персоналу, задіяного в проєкті;
  4. Відскановані копії таких документів ( * .PDF або*.JPG):
  • свідоцтво про реєстрацію або виписка/витяг;
  • довідка з Державної податкової служби про реєстрацію організації в Реєстрі неприбуткових установ та організацій із зазначенням коду некомерційної діяльності;

5. Листи підтримки від місцевої влади (за наявності);

Пакет документів необхідно надати одним листом в архіві ( * .rar), розміром не більше15 Мб. У відповідь на це оголошення від кожного з заявників приймається не більше 2 (двох) заявок.

Будь ласка, направляйте всі питання, що стосуються цього запиту, на розгляд pfru-grants@chemonics.com (Тема: Питання PFRU-CFP013-01). Відповіді на питання надаватимуться на постійній основі в письмовому вигляді. Будь ласка, зверніть увагу, що за 48 годин до кінцевого терміну подання заявок за цим оголошенням питання не прийматимуться.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ