100 000 ЄВРО ТА ПРОГРАМА СТИПЕНДІЙ ДЛЯ НАУКОВЦІВ З УКРАЇНИ В ПОЛЬЩІ

КОЛИ: до 15 грудня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: дослідження, наукове співробітництво

 

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Разом з іншими європейськими установами, що фінансують дослідження, Національний науковий центр є членом коАліції S. Таким чином, NCN прийняв Політику відкритого доступу , згідно з якою всі результати досліджень, отримані в рамках дослідницьких проектів, що фінансуються NCN, повинні бути доступними в повному обсязі та негайний відкритий доступ.

Згідно з принципами Плану S, Національний науковий центр визнає наступні маршрути публікацій такими, що відповідають його Політиці відкритого доступу:

  1. публікація в журналах відкритого доступу та на платформах відкритого доступу, зареєстрованих або зареєстрованих у каталозі журналів відкритого доступу ( DOAJ );
  2. публікація в журналах за підпискою (гібридних журналах), якщо версія запису (VoR) або прийнятий автором рукопис (AAM) опубліковані автором або видавцем у відкритому сховищі відразу після публікації статті в Інтернеті;
  3. публікація в журналах, на які поширюється ліцензія відкритого доступу в рамках так званих трансформаційних угод, внесених до реєстру Efficiency and Standards for Article Charges ( ESAC-реєстр ).

Статті мають бути доступні за ліцензією CC-BY або CC-BY-ND. У випадку журналів трансформації також можна використовувати ліцензію CC-BY-SA.

Детальніше про правила/інструкції щодо публікації у відкритому доступі – у наказі № 38/2020 та змінах до нього .

 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ