1 200 ЄВРО ДЛЯ СТУДЕНТІВ В РАМКАХ ПРОГРАМИ CACTÜS INTERNSHIP

КОЛИ: до 3 грудня 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: науки про біологічний та штучний інтелект

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Науки про біологічний та штучний інтелект є галузями досліджень, що швидко розвиваються, і потребують ентузіастів, зацікавлених у вирішенні складних питань. Інститути Макса Планка біологічної кібернетики та інтелектуальних систем і Тюбінгенський центр ШІ пропонують до 10 студентів на рівні бакалавра або магістра оплачувані три місяці стажування протягом літа 2023 року. Успішні заявники працюватимуть з провідними вченими над дослідницькими проектами, що охоплюють машинне навчання, електротехніку, теоретичну нейронауку, поведінкові експерименти та аналіз даних. Стажування CaCTüS призначене для молодих науковців, які стримуються особистими, фінансовими, регіональними чи суспільними обмеженнями, щоб допомогти їм розвинути свою дослідницьку кар’єру та отримати доступ до першокласної освіти. Програма розроблена для сприяння інклюзії, різноманітності, справедливості та доступу до чудових наукових можливостей. Ми особливо заохочуємо подавати заявки від студентів, які живуть у країнах із низьким і середнім рівнем доходу , які зараз недостатньо представлені в нашій дослідницькій спільноті.

Сума

Стажери отримають місячну зарплату в розмірі приблизно 1200 євро, яка повністю покриває витрати на проживання, житло та медичне страхування. Стажери також отримують компенсацію витрат на проїзд. Витрати на візові питання (збір за оформлення візи, поїздки до посольства тощо) не відшкодовуються.

Можливості

Під час стажування студенти працюватимуть над дослідницькими проектами під керівництвом досвідчених науковців. Окрім отримання досвіду роботи, стажери матимуть можливість спілкуватися з іншими дослідниками на кампусі.

Іншим важливим аспектом програми є численні додаткові заходи, які пропонуються стажерам. Сюди входить широкий спектр курсів soft skill (наприклад, з проведення наукових презентацій, тренінгів із застосування тощо), консультаційних сесій з питань кар’єри, поїздок до інших науково-дослідних інститутів у регіоні та частих соціальних зустрічей з іншими вченими. Наприкінці стажування студенти матимуть можливість представити свою роботу науковому співтовариству на кампусі. Ми дякуємо фонду Hanrieder Foundation for Excellence за підтримку програми CaCTüS через фонд Hanrieder Impact Fund.

Стажери можуть розраховувати на широку особисту та адміністративну підтримку до та під час стажування через координаційний офіс, своїх керівників та інших науковців.

Оскільки знайти підходяще місце може бути важко, координаційний офіс інтернатури організує для вас доступне житло.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ