ВИСОКОПРОДУКТИВНІ АВТОМОБІЛЬНІ ПРОЦЕСОРИ RISC-V, ЩО ПІДТРИМУЮТЬ SDV

ДЕДЛАЙН: 17 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 20 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Сфера застосування

В автомобільній промисловості, яка не є винятком із загальних тенденцій розвитку CPS, вимоги до програмного забезпечення та впровадження апаратного забезпечення змінюються з часом, що створює потребу в автоматизованому процесі для постійної оцінки різних апаратних SoC відповідно до мінливих вимог до програмного забезпечення. Парадигма SDV забезпечує ефективний механізм для відокремлення апаратного забезпечення від розробки ПЗ, зберігаючи при цьому цілісність системи та забезпечуючи поширення функціональних і нефункціональних специфікацій на рівнях абстракції системи. Ключова роль у цьому відокремленні проблем дизайну приписується HAL у моделі абстракції SDV. Ця головна тема передбачає угоду про співпрацю з представницькими європейськими зацікавленими сторонами щодо еталонного HAL і спрямована на ефективну апаратну реалізацію останнього на основі RISC-V. Пропозиції повинні стосуватися, але не обмежуватися такими аспектами дизайну апаратного забезпечення:

Надійна інфраструктура спільної роботи, незалежно від інструментів, заснована на спільних API для автоматизації процесу безперервної оцінки та DSL для ітерації різних конфігурацій апаратного забезпечення. Ця інфраструктура сприяє створенню нових гнучких рішень на основі RISC-V для існуючих і нових випадків використання. Запланована інфраструктура дозволить швидко та бездоганно порівнювати існуючі рішення на різних етапах проектування.

Відкрита високопродуктивна еталонна архітектура автомобільного процесора на основі RISC-V, яка може призвести до індивідуальних екземплярів для конкретних автомобільних потреб і доменів керування, включаючи, наприклад, суперскалярну архітектуру. Він також має включати швидке перемикання контексту з підтримкою багатопоточності та швидку детерміновану відповідь на переривання/виконання.

Інтегрований(і) векторний(і) модуль(и), включаючи користувальницькі розширення, наприклад, DSP, AI, мережу тощо. Вони повинні бути масштабованими з ланцюжковими регістрами та виконанням поза порядком.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-JU-Chips-2024-1-IA-T2