ВІРТУАЛЬНА НАВЧАЛЬНА АКАДЕМІЯ EUROHPC

ДЕДЛАЙН: 6 червня 2024 року

БЮДЖЕТ: 6 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Головною метою проекту є створення Академії EuroHPC, яка охоплює мультидисциплінарну сферу HPC, включаючи суміжні галузі, такі як новітні технології (наприклад, квантові обчислення), і їх наскрізний вимір. Академія має внести значний внесок у розробку скоординованих освітніх програм HPC, спрямованих на широке коло зацікавлених сторін, включаючи програми академічної освіти, професійне навчання, короткотермінові курси, індивідуальне та незалежне навчання. Дія забезпечить наявність загальних стандартів якості та кваліфікації в HPC, сумісність навчальних модулів і цілей навчання, а також впровадження стандартизації навчання та освіти в європейській екосистемі HPC. На основі дерева навичок, що визначає ключові компетенції HPC у системному та структурованому підході, ця дія значно покращить якість та доступність навчання HPC для європейських користувачів HPC. Широко визнана схема сертифікації компетенцій HPC у поєднанні з високоякісним дидактично послідовним змістом, включаючи вправи та оцінювання, також заохочуватиме індивідуальне та незалежне навчання. Загалом Академія зробить значний внесок у формування більш обізнаної робочої сили HPC, яка стимулюватиме інновації та конкурентоспроможність у європейській економіці.

Академія EuroHPC підтримуватиме постачальників тренінгів у впровадженні навчання, навчання, кваліфікації та оцінювання HPC. Він надаватиме структурований матеріал, вправи та оцінки, пов’язані зі схемою сертифікації, яка також стимулюватиме індивідуальне та незалежне навчання. Центральним для якнайширшого впровадження послуг є співпраця з відповідними зацікавленими сторонами та спільнотами, включаючи, але не обмежуючись, хостинговими організаціями суперкомп’ютерів EuroHPC та ініціативами EuroHPC, такими як мережа національних центрів компетенції для HPC (EUROCC 2, CASTIEL 2), Європейська програма MSc для HPC (EUMaster4HPC) та Європейська платформа навичок (HPC SPECTRA). Оскільки EuroHPC Academy здійснюватиме повноваження щодо модульної навчальної програми HPC, цілей навчання та стандарту кваліфікації, консорціум налагодить тісну співпрацю та ефективний зворотний зв’язок. Зокрема, співпраця з вищими навчальними закладами є надзвичайно важливою для забезпечення узгодженості та сумісності модульної CQF з Європейською системою трансферу та накопичення кредитів (ECTS). CQF має надавати провайдерам навчання максимальну свободу для реалізації відповідно до вимог їхніх цільових груп, водночас забезпечуючи загальний стандарт для оцінювання компетенцій та сертифікації кваліфікацій.

JU вважає, що пропозиції, які вимагають внеску від ЄС у розмірі до 6 мільйонів євро та мають тривалість 4 роки, дозволять належним чином вирішити цю особливу проблему. Тим не менш, це не перешкоджає подачі та відбору пропозицій із запитом про іншу тривалість або інші суми. Буде відібрано лише одну пропозицію.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-EUROHPC-JU-2023-ACADEMY-02-01