ІННОВАЦІЙНЕ ТА ПІДКЛЮЧЕНЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕДЛАЙН: 29 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 1 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

  • Стійка схема співпраці між багатьма зацікавленими сторонами, включаючи надійний набір відданих зацікавлених сторін і структуру для залучення нових зацікавлених сторін у майбутньому, у повній відповідності до структури управління, встановленої Актом про взаємодію в Європі;

  • Стратегічна дорожня карта для передбачених дій і заходів підтримки, необхідних для досягнення цілей Interoperable Europe, заснована на ряді консультацій, семінарів і зустрічей.

Мета

Мета програми передбачає, що до 2030 року всі ключові державні послуги будуть доступні в Інтернеті. Вони також мають бути доступні громадянам і підприємствам з інших держав-членів без дискримінації. Майбутній Акт про взаємодію в Європі стане значним рушієм для цього, підтримуючи зусилля держав-членів у сфері транскордонної сумісності та обміну даними. Ця дія допоможе створити потенціал у державах-членах для успішного впровадження Закону про взаємодію в Європі та підготувати ґрунт для відповідних заходів підтримки.

Сфера застосування

Метою цього заходу є створення умов для розробки платформи для підвищення обізнаності, створення ідей та пілотування активів сумісності, необхідних для транскордонних цифрових державних послуг. З цією метою очікується, що цей CSA підвищить обізнаність і, таким чином, об’єднає екосистеми цифрового уряду, експертів і відповідних зацікавлених сторін для визначення вимог, рішень, інноваційних заходів і спільних пілотів, необхідних для впровадження нових транскордонних послуг. Це потрібно буде узгодити із заходами та інструментами, передбаченими в Акті про взаємодію в Європі, зокрема такими заходами, як регуляторні пісочниці та Govtech. Це також сприятиме навчанню та експертним оцінкам, коли виникнуть потреби. Він також слугуватиме випробувальним майданчиком для нещодавно виявлених багаторазових рішень сумісності в майбутньому. Він має створити віртуальне середовище, де європейські державні адміністрації зможуть співпрацювати, обмінюватися даними, отримувати доступ до найсучасніших інструментів і ресурсів і сприяти обміну знаннями та даними через кордони для більшої транскордонної доступності цифрових державних послуг. Заявники також повинні розробити широку комунікаційну стратегію для зацікавлених сторін. Він має забезпечити координацію між майбутнім Радою Interoperable Europe та Співтовариством, а також іншими відповідними зацікавленими сторонами.

Узяти участь

Ми допомогаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Замовити грант під ключ

Про гранти для початківців

Як отримати грант

Посібник для ветерана

Каталог фондів 

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-BESTUSE-06-INNOV-ADMIN