ВІД 7 000 ДО 50 000 ДОЛ США ДЛЯ ОГС ВІД ПРООН

КОЛИ:  постійнодіючий конкурс

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: посилення спроможності ОГС

Цей конкурс адмініструється проєктом «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» та проєктом «ЄС за діалог: Сприяння трансформації конфліктів на Південному Кавказі та в республіці Молдова» (ЄС за діалог). В рамках програми демократичного врядування, ПРООН допомагає уряду, громадянському суспільству та народу України вдосконалювати демократичну політику та практику, необхідні для прискорення прогресу в сфері сталого людського розвитку. Це передбачає відстоювання прав людини та гендерної рівності, підтримку антикорупційних зусиль, гарантування того, щоб усі громадяни України могли захистити свої права, зміцнення парламенту та розширення можливостей громадянського суспільства й молодих активістів та активісток.

Проєкт «Громадянське суспільство задля посилення демократії та прав людини в Україні» (2017-2022), що фінансується Міністерством закордонних справ Данії та реалізується ПРООН в Україні, є загальнонаціональною 5-річною ініціативою. Загальною метою проєкту є розвиток інституційної спроможності дійових осіб громадянського суспільства в регіоні у сферах демократії та прав людини задля посилення впливу на процеси реформ в країні через кращу координацію,  мережеву співпрацю та задля посиленого внеску в розбудову інклюзивного, демократичного врядування на основі прав людини.

З цією метою, проєкт посилюватиме спроможності організацій громадянського суспільства просувати демократію та розвивати результативний діалог між органами влади та організаціями громадянського суспільства на основі широкої участі громадян на всіх рівнях в Україні. Це також допоможе розвинути спроможність дійових осіб у сфері прав людини та посилюватиме їх з метою просування та захисту прав людини в Україні, та підвищити рівень громадянської активності молоді та участь молоді у процесах прийняття рішень на всіх рівнях.

Для кого

Учасниками конкурсу можуть бути некомерційні організації, зокрема благодійні організації, громадські об’єднання (включаючи громадські організації та спілки), які офіційно зареєстровані в Україні не менше одного року та мають досвід реалізації проєктів у запропонованій пріоритетній сфері. Конкурс не надає гранти організаціям, політичним партіям, органам державної влади, місцевого самоврядування, релігійним громадам та приватним (фізичним) особам та підприємцям.

Критерії, які визначатимуть відповідність НГО кваліфікаційним вимогам ПРООН, ґрунтуватимуться на шаблоні Запиту про надання інформації від ГО.

Можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ