ВІД 500 000 ДО 1 000 000 ГРН НА ФІНАНСУВАННЯ БІЗНЕСУ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНАМ РОДИН ЗАГИБЛИХ НА КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ

КОЛИ: 26 листопада 2022 (до 18:00 за київським часом).

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів та членам родин загиблих на конкурсній основі.

Метою конкурсного відбору проєктів є аналіз аплікаційних пакетів та відбір найбільш перспективних проєктів, реалізація яких буде здійснюватись за фінансової підтримки Фонду ветеранам, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членам сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць
України для реалізації проєктів, які за результатами конкурсного відбору визначені переможцями та спрямовані на підтримку підприємницької діяльності ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів та членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України.

Сума

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн.

Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 000 000 грн.

Фонд надає фінансову підтримку згідно з укладеним Договором про реалізацію проєкту шляхом перерахування коштів у національній валюті України на окремі рахунки переможців конкурсного відбору, відкриті в установах банків, призначених виключно для виконання Договору про реалізацію проєкту.

Всі платежі при виконанні Договору про реалізацію проєкту здійснюються виключно через рахунок, відкритий для оперування коштами, наданими Фондом у межах програми підтримки.

Фінансова підтримка перераховується на рахунок переможця конкурсного відбору частинами поетапно згідно із плануванням проєкту, який є невід’ємною частиною проєктної заявки.

Розмір першої частини фінансової підтримки не може перевищувати 30 (тридцяти) % від суми, зазначеної в Договорі про реалізацію проєкту. Розмір першої частини фінансової підтримки може бути збільшений, але не більше 60 (шістдесяти) % від суми, зазначеної в Договорі про реалізацію проєкту, у разі коли передбачається закупівля обладнання.

Фонд перераховує кожну наступну частину суми фінансової підтримки виключно після затвердження проміжного звіту про виконання попереднього етапу реалізації проєкту за умови відсутності підстав для зупинення фінансування та із врахуванням фінансових показників попереднього звітного періоду, відповідно до умов, встановлених Договором про реалізацію проєкту.

Розмір наступного траншу, що підлягає до перерахування, зменшується на розмір суми залишку, що залишається на рахунку переможця конкурсноговідбору, на кінець попереднього звітного періоду, відповідно Порядкуконкурсного відбору та Договору про реалізацію проєкту.

Можливості

Український ветеранський фонд надаває можливість фінансування бізнесу ветеранів та членам родин загиблих на конкурсній основі.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ