ВІД 35 000 ДО 70 000 ГРН НА ФІНАНСУВАННЯ МІНІ-ПРОЄКТІВ, ІНІЦІЙОВАНИХ КОМАНДАМИ СПІЛЬНОТ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

КОЛИ: до 23:59, 29 грудня 2022 року

ДЕ: Київська область

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Учасниками конкурсу можуть бути зареєстровані громадські об’єднання (громадська організація, громадська спілка), благодійні організації, релігійні організації тощо або незареєстровані команди та громадські ініціативи у співпраці із зареєстрованими благодійними організаціями або громадськими об’єднаннями, що знаходяться на територіях, звільнених від окупації або в місцях перебування значної кількості внутрішньо переміщених осіб.

ВАЖЛИВО: Незареєстровані групи та громадські ініціативи повинні подавати заявку на конкурс разом з партнерською зареєстрованою організацією (зареєстрованою юридичною особою), яка виступає партнером-представником Ініціативної групи спільноти задля вирішення проблеми чи реалізації проєкту, при цьому така організація повинна бути внесеною до Реєстру неприбуткових організацій та установ.

Можливості

Отримання гранту в розмірі від 35 000 до 70 000 грн. для швидкої відповіді на нагальні потреби, що виникають в ініціативних груп спільнот.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ