ВІД 30 000 ДО 155 000 ГРН ДЛЯ НАДАННЯ ЦІЛЬОВОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ІНІЦІАТИВНИМ ГРУПАМ СПІЛЬНОТ У РІВНЕНСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

КОЛИ: до 05.01.2023 р.

ДЕ: м. Рівне та Рівненська область, м. Луцьк та Волинська область

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Учасники конкурсу: ініціативні групи можуть бути як офіційно зареєстрованими організаціями (наприклад, НУО, волонтерський рух, благодійний фонд), так і незареєстрованими групами, які об’єдналися для вирішення проблеми на територіях, або в місцях перебування значної кількості внутрішньо переміщених осіб.

Ініціативні групи можуть включати:

  • представників уразливих до ВІЛ груп (ЛВІН, ЛЖВ, СР, ЧСЧ, ЛГБТ);

  • багатодітні сім’ї;

  • вимушено переміщених осіб (ВПО);

  • людей з обмеженими можливостями (інвалідністю);

  • людей, що опинилися у складних життєвих обставинах тощо.

Гранти НЕ надаватимуться:  комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям та заявникам, що планують використовувати реалізовану ініціативу з метою отримання прибутку.

Можливості

Можливі форми діяльності: Надання міні-грантів спільнотам у розмірі не більше 155.000 грн. на нагальні гуманітарні потреби, що виникають під час війни. Такі, як наприклад,  організація доступу до ресурсів першої необхідності (води та харчування – наприклад, буріння свердловини, риття колодязів, ремонт магазину, гуртожитку, мосту тощо), ліків, медичної допомоги; відновлення задовільних умов для проживання (окрім капітальних ремонтів помешкань) та інші за обставинами. Вигода від міні-гранту повинна бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ