ВІД 220 000 ДО 250 000 ГРН ДЛЯ ОГС В РАМКАХ КОНКУРСУ ГРАНТІВ “ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПОТРЕБ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ”

КОЛИ: 26 травня 2023 р.

ДЕ:  вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Усі витрати по гранту повинні бути обумовлені проєктною діяльністю, припустимі з точки зору діючого законодавства і внутрішніх вимог ІЕД, а також відноситися до вказаних категорій і статей бюджету.

Прийнятними вважаються лише ті витрати, які були понесені впродовж періоду реалізації проєкту і підтверджені документально (не допускається авансів та сплати боргів).

Нижче наведені деякі приклади допустимих витрат:

  • Оплата праці;

  • Відрядження і транспортні витрати;

  • Обладнання;

  • Офісні витрати;

  • Інші витрати, послуги.

ІЕД не підтримує покриття непрямих витрат; всі витрати повинні бути безпосередньо пов’язані з реалізацією проєкту і конкретизовані по виду витрат і сумі. Не допускається включення до бюджету проєкту непередбачених витрат.

Можна включати до бюджету проєкту будь-які витрати, які можна буде ідентифікувати, і ви зможете довести, що ці витрати були спрямовані саме на виконання цього проєкту.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ