ВІД 10000 ДО 15000 ЄВРО – ГРАНТ ПІДТРИМКУ РЕГІОНАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ЖУРНАЛІСТІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ В СФЕРІ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ПРОЗОРОСТІ ТА ПІДЗВІТНОСТІ ВЛАДИ

КОЛИ: до 15 листопада 2022 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни та миру» (Institute for War and Peace Reporting) запрошує регіональні команди активістів та журналістів з усіх регіонів України подати заявки на другий раунд конкурсу грантів на фінансування проєктів, спрямованих на підвищення рівня прозорості та підзвітності місцевої влади, посилення громадського контролю бюджетних коштів та майна громади, адвокацію змін на місцевому рівні, посилення участі громадян у розвитку місцевої громади, моніторинг та висвітлення процесів відбудови на місцевому рівні, у тому числі на деокупованих територіях, під час війни, у перехідний та післявоєнний періоди. На додаток до надання грантів на реалізацію проєктів, передбачені експертна, менторська та юридична підтримка грантоотримувачів, а також можливе проведення інших спільних заходів.

Запитання щодо грантового конкурсу просимо надсилати на адресу ukraine@iwpr.netЯкщо ви не знайдете форму заявки в форматі MsWord та форму бюджету в MsExcel безпосередньо при цьому анонсі, будь ласка, надішліть запит на означену електронну пошту.

Кінцевий термін подання заявки:

вівторок, 15 листопада 2022 року на адресу ukraine@iwpr.net.

Про IWPR:

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) – це міжнародна некомерційна організація з головними офісами в Лондоні, Вашингтоні та Амстердамі, що працює зі ЗМІ та громадянським суспільством задля покращення ситуації у майже трьох десятках країн світу, які перебувають в умовах кризи, конфлікту чи трансформації.

IWPR працює в Україні з 2014 року. У 2016-2017 роках, за підтримки МЗС Королівства Нідерландів, IWPR підтримав вісім коаліційних проєктів громадських активістів та медіа у чотирьох регіонах України – Києві, Харкові, Львові та Одесі, які  досягли конкретних результатів в різних сферах громадського контролю, як-от: державні закупівлі, електронні декларації, розподіл землі, моніторинг місцевих рад та розбудова спроможності місцевих журналістів-розслідувачів та активістів. IWPR також забезпечив тренінги, менторинг та  юридичну підтримку шляхом створення юридичного сервісу ТИСНИ/Bihus.Info у Києві та мережі регіональних юристів. Юридичні послуги зосереджені на правовому супроводі результатів розслідувань та моніторингів.

У 2018-2020 роках за підтримки МЗС Королівства Норвегії IWPR підтримав 18 проєктів регіональних коаліцій в 9 регіонах України (Київ, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Донецька область, Кривий Ріг, Запоріжжя, Тернопіль, Кропивницький) з партнерами у ще 5 областях. Ініціативи були присвячені моніторингу публічних закупівель органами влади та комунальними підприємствами, прозорості комунальних підприємств, ефективності цільових бюджетних програм, оборонних витрат в обласних бюджетах, конфлікту інтересів, впровадження конкурсного призначення керівників медичних закладів та інших реформ у сфері охорони здоров’я, реформи екологічного менеджменту тощо, адвокації бюджету участі, ефективності та прозорості використання бюджетних коштів, створення місцевих реєстрів комунального майна, фінансової автономії шкіл, інших рекомендацій за результатами вищезгаданих моніторингів. Грантоотримувачі забезпечили більше 1500 публікацій у медіа та соціальних мережах. В якості національних партнерів IWPR підтримував організації «Разом проти корупції», StateWatch, юридичну службу ТИСНИ/Bihus.Info, а також ініціативи з просування інструментів Прозорро.Продажі.

У 2021-2022 роках за підтримки МЗС Королівства Норвегії IWPR підтримав 6 проєктів регіональних активістів та журналістів різноманітної тематики в 6 регіонах України (Київ, Житомир, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Суми) з партнерами у ще 3 областях. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну діяльність проєктів була призупинена, але всі вони відновили роботу у липні 2022 року, щоправда, внаслідок війни більшість були змушені модифікувати цілі та напрямки діяльності на більш доцільні та здійсненні під час війни.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ