ВІД 10 ДО 36 МЛН ГРН – СУБГРАНТИ ДЛЯ СПІВФІНАНСУВАННЯ ПРОЄКТІВ З ПІДТРИМКИ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНОВИХ, ОЛІЙНИХ ТА БОБОВИХ КУЛЬТУР

КОЛИ: до 18:00 за Київським часом 12/10/23 або до моменту вичерпання коштів

ДЕ: вся Україна (за винятком тимчасово окупованих територій)

ГАЛУЗІ: агро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Проект АГРО заохочує подання концепцій від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  • Заявниками можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, офіційно зареєстровані в Україні, засновані та такі, що визнаються відповідними українськими органами влади і дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України, які планують розпочати або розширити переробку зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та/або біопаливо, розташовані у будь якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій).

  • Заявники повинні мати принаймні 5 (п’ять) років досвіду виконання завдань, подібних до описаних у Розділі I.D, або тих, які будуть сприяти виконанню завдань проекту. Кандидати повинні продемонструвати успішність попередньої роботи в частині виконання плану роботи та досягнення очікуваних результатів.

  • Заявники повинні запропонувати кандидата на посаду Координатора проекту, який/яка відповідає наступним вимогам: вища освіта, мінімум 3 (три) роки практичного досвіду проектного управління, відмінні комунікативні та письмові навички, вільне володіння українською мовою. Будь ласка, надайте резюме кандидатів, висунутих на посаду ключового персоналу.

  • Заявники повинні мати відповідні технічні ресурси та організаційну спроможність для здійснення діяльності в рамках субгрантового проекту.

  • Звертаємо увагу, що АГРО не зможе підтримувати заявки підприємств, об’єкти яких на момент розгляду заявки розташовані ближче 50 км до лінії зіткнення (бойових дій).

Можливості

Передбачається, що кошти субгранту будуть спрямовані переважно на розширення діючих переробних потужностей, що призведе до збільшення виробництва продуктів переробки зернових, у тому числі з вищою доданою вартістю, як для внутрішнього споживання, так і для експорту.

Проект передбачає надання підтримки підприємствам – відповідного обладнання, консультацій та/або маркетингової підтримки – з метою розвитку горизонтальних та вертикальних партнерств на основі ринкового системного підходу.

Експерти програми АГРО усвідомлюють, що деякі субреципієнти можуть потребувати технічної допомоги, щоб ефективніше здійснювати свою діяльність, тому кандидатам рекомендується зазначати у концепціях субгранту свої потреби у технічній допомозі та/або навчанні.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ