ВІД 10,8 ДО 18 МЛН ГРН В РАМКАХ КОНКУРСУ НА ОТРИМАННЯ СПІВФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ НАДАННЯ СЕРВІСНИХ ПОСЛУГ АГРАРНИМ ММСП

КОЛИ: не пізніше 18:00 24 травня 2023 р.

ДЕ: вся Україна, за виключенням територій, тимчасово непідконтрольних уряду України та територій, де відбуваються активні бойові дії.

ГАЛУЗІ: агро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Можливості

За рахунок субгрантових коштів може бути профінансовано:

  • Відшкодування фонду оплати праці команди по наданню та супроводженню відповідних послуг, в тому числі моніторингу безпечного поводження з пестицидами згідно з діючим українським законодавством та PERSUAP.

  • Відшкодування вартості технологічної, агрономічної та іншої консультаційної підтримки.

  • Витрати на проведення інформаційної кампанії, а також заходи по просуванню сервісних послуг серед кінцевих користувачів та/або партнерів.

  • Послуги пов’язані з орендою техніки та агрегатів.

Кошти, що надаються у рамках субгрантів не можуть використовуватись на купівлю техніки, обладнання, матеріалів та агрегатів; повне або часткове відшкодування будівництва та/або реконструкції; надання кредитів, створення сайтів, а також на закупівлю ЗЗР чи інших препаратів призначених для обробітку культур. Ми очікуємо, що ММСП, що будуть залучені до проекту, самостійно забезпечать виконавця послуг відповідними розчинами для внесення, що відповідатимуть вимогам PERSUAP (DCN 2018-UKR-044 та наступні редакції).

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ