КОЛИ: не пізніше 16 січня 2023 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиНідерландський Гельсінський комітет (NHC) у консорціумі з People in Need (PIN) і Празьким центром громадянського суспільства (PCSC) розробили багатогранну 24-місячну інтервенцію «Стійке громадянське суспільство та медіа реагують на війну в Україні». За фінансової підтримки Європейського Союзу проект спрямований на розбудову стійкості громадянського суспільства та незалежних ЗМІ в регіоні Східного партнерства+ за допомогою навичок і фінансових ресурсів для ефективного реагування на потреби постраждалого від конфлікту населення.
У рамках цього проекту NHC організовуватиме схеми фінансової підтримки третіх сторін (FSTP), щоб надати можливість організаціям громадянського суспільства (ОГС), які займаються захистом прав людини, існування яких опинилося під загрозою внаслідок війни в Україні. , продовжити та скорегувати свою роботу в нинішніх умовах.
Мета Конкурсу
NHC має на меті надавати невеликі гранти організаціям громадянського суспільства (ОГС) та масовим ініціативам в Україні, які працюють над просуванням і захистом прав людини.
Для кого
Цей конкурс пропозицій відкритий для ОГС в/з України, значна частина персоналу яких залишається в Україні та все ще присутня на місцях.
Грант можуть отримати:
-
Неприбуткові організації громадянського суспільства, зареєстровані як юридичні особи в Україні;
-
Масові ініціативи в Україні (група приватних людей в особі однієї відповідальної особи, об’єднаних однією громадянською метою);
-
ОГС та низові ініціативи повинні працювати над просуванням і захистом прав людини в Україні та мати продемонстрований досвід до початку війни;
-
На роботу організації мала сильно вплинути війна в Україні;
-
Також можуть подати заявку організації, які займаються захистом та просуванням прав людини поза мережею партнерів NHC в Україні.
Інститути державного управління, державні установи, місцеві або регіональні органи влади, політичні партії чи організації, афілійовані з політичними партіями, не можуть брати участь у цьому конкурсі.
Сума
NHC має на меті надати приблизно 20 малих грантів від 1000 до 9000 євро на грант.
Очікувана дата початку відібраних проектів – 1 лютого 2023 р.
Вибраний проект має бути реалізований протягом 6 місяців із дати початку проекту.
Якщо після надання грантів у рамках цього конкурсу залишаться кошти, NHC опублікує другий раунд конкурсу пропозицій.
Терміни
Зацікавлені організації просять подати заявку онлайн англійською або українською мовами не пізніше 16 січня 2023 року .
Онлайн-форму заявки можна знайти тут .
Умови:
Процес подачі заявки
Зацікавлені організації просять подати заявку онлайн англійською або українською мовами не пізніше 16 січня 2023 року . Онлайн-форму заявки можна знайти тут .
До онлайн-анкети необхідно додати такі документи:
-
Бюджет
-
Свідоцтво про реєстрацію організації (за наявності)
-
Статут організації
-
Декларація честі
-
Посилання: Перелік відповідних проектів (сприяння та захист прав людини в Україні), в яких брала участь організація (макс. 3 проекти).
Якщо у вас виникли запитання щодо конкурсу пропозицій або процедури подання заявки, будь ласка, надішліть нам електронний лист на hrd@nhc.nl не пізніше 9 січня 2023 року. Оцінюватимуться лише повні заявки, які складаються із заповненої онлайн-форми заявки та необхідних додаткових документів.
Заявники отримають відгук на свої пропозиції не пізніше 30 січня 2023 року електронною поштою. Будь-які зауваження або відгуки, пов’язані з процесом відбору пропозицій, можна надіслати до NHC електронною поштою hrd@nhc.nl.
Неприйнятні витрати
Бюджет має відповідати діяльності, описаній у формі заявки. Наступні заходи та витрати не є прийнятними в рамках цього конкурсу:
-
Гуманітарна допомога третім особам;
-
Військові цілі або підтримка військових;
-
Ретроспективна діяльність, яка сталася до 24 лютого 2022 року та/або не пов’язана з російським вторгненням в Україну;
-
Медичні або будь-які інші несподівані (екстрені) витрати;
-
Комерційна діяльність;
-
Інфраструктурні проекти (будівництво доріг, мостів, будівель тощо);
-
Придбання землі або нерухомості;
-
Політична чи релігійна діяльність;
-
Екологічно шкідливі проекти.
Можливості
Гранти спрямовані на задоволення прямих надзвичайних потреб ОГС і можуть бути використані для покриття організаційних витрат, які сприяють продовженню їхньої роботи в новій реальності, на яку вплинула війна, що триває.
Це може включати, але не обмежується:
-
Придбання засобів захисту та медичного приладдя;
-
Витрати на переїзд персоналу;
-
Витрати на обладнання, необхідне для продовження роботи;
-
Витрати на підвищення цифрової та фізичної безпеки;
-
Витрати, пов’язані з нарощуванням потенціалу або придбанням товарів у зв’язку зі скоригованою діяльністю.
Ретроспективні заходи (витрати, пов’язані з діяльністю, реалізованою до підписання грантової угоди) прийнятні в рамках цього конкурсу, лише якщо вони відбулися після 24 лютого 2022 року та через російське вторгнення в Україну.
Оскільки поточні потреби українських ОГС різноманітні та можуть відрізнятися залежно від ситуації та місця їх розташування, підтримка надаватиметься доступним, гнучким та індивідуальним способом.