ТРЕВЕЛ-ГРАНТИ – МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ АКТИВІСТОК І ПРЕДСТАВНИЦЬ ЖІНОЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

КОЛИ: дед-лайн не визначено

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: тревел-гранти

Можливості

«Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice andLeadership. Проєкт підтримує жіночі правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат та просування гендерної рівності в Україні.

Проєкт досягає визначеної мети через реалізацію трьох завдань:

     •   Підтримка організаційної спроможності та сталості жіночих громадських організацій в Україні, особливо тих, які представляють інтереси вразливих та маргіналізованих груп жінок і дівчат 

     •   Підвищення ефективності жіночих громадських організацій в адвокації, а також розробці та впровадженні локальних, місцевих і національних ініціатив, спрямованих на захист прав жінок та просування гендерної рівності.

     •   Посилення національних та місцевих жіночих/феміністичних мереж, коаліцій і платформ, які впливатимуть на запровадження ґендерної-чутливих змін та впровадження ґендерно-чутливої політики в Україні.

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» посилює навички жіночих організацій та інших стейкхолдерів жіночого/феміністичного руху для задоволення потреб широкого кола жінок і дівчат, включаючи маргіналізовані та вразливі групи, такі як постраждалі від війни та внутрішньо переміщені особи; жінки з інвалідністю; ЛГБТ+ жінки; ромські жінки та представниці інших національних меншин; сільські жінки, економічно вразливі жінки та інші різноманітні категорії, в тому числі молоді та літні жінки.

Проєкт залучає як діючі, так і новостворені жіночі організації, підтримуючи їх у створенні і розбудові об’єднань длявідповідей на поточні і нові виклики.

Можливо, вам знадобиться допомога з написання грантової заявки. Зверніть увагу на наші послуги: 

🔴 Грантова заявка “ПІД КЛЮЧ”. Деталі ТУТ

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ