СУБГРАНТИ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ — АКСЕЛЕРАТОРІВ ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ЗМІНОТВОРЦІВ IGNITE NEB (EIT)

ДЕДЛАЙН: 27 травня 2024 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: громадський сектор, бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Сума

Загальний бюджет цього конкурсу становить 170 000 євро. Кожен з 4 партнерів або консорціумів-організаторів заходів Ignite NEB отримає 22 500 євро. Додаткові 20 000 євро на захід буде надано двом обраним проектам для участі в програмі Grow NEB, з яких 10 000 євро для Grow NEB business та 10 000 євро для Grow NEB social. У випадку консорціуму, субгрант у розмірі 20 000 євро на Grow NEB, а також обов’язки з координації програми разом з EIT Community NEB, мають бути делеговані одному партнеру.

  1. EIT Climate-KIC. Заходи Ignite NEB будуть проводитися за контрактом з EIT Climate-KIC. Виділення 22 500 євро на заходи Ignite NEB буде залежати від дотримання бюджету EIT Climate-KIC.

  2. EIT Food. З організаторами заходів Grow NEB буде укладено контракт з EIT Food. 20 000 євро на програму Grow NEB буде виділено після дотримання бюджету EIT Food. Співфінансування з боку партнерів не є обов’язковим, але буде позитивно оцінюватися на етапі стратегічного відбору.

Грант покриватиме витрати, фактично понесені в рамках проектної діяльності.

Попереднє фінансування заходів Ignite NEB надається за запитом. Після підписання Угоди про фінансову підтримку можна запросити до 50% субгранту (до 11 250 євро) на проведення заходу в рамках Ignite NEB.

Фінансова підтримка надаватиметься у формі субгрантів, які відшкодовуватимуться на основі фактично понесених витрат, що є прийнятними. Виплати субгрантерам здійснюватимуться траншами, що дозволить здійснювати моніторинг та зменшити ризики. Виплати здійснюватимуться за умови задовільної звітності та врахування відповідних факторів фінансових ризиків, як зазначено в угодах про надання субгрантів.

Дедлайн

Дедлайн: 27 травня 2024 року 17:00 CET.

Умови

Подання заявки організоване за одноетапною процедурою через платформу Awards Force. Будь ласка, уважно прочитайте документ конкурсу та за потреби проконсультуйтеся з командою спільноти EIT. Більше інформації про процес подання заявки можна знайти ТУT.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ