СТИПЕНДІЇ НА ВИВЧЕННЯ ДИЗАЙНУ, МОДИ, ВІЗУАЛЬНИХ МИСТЕЦТВ ТА КОМУНІКАЦІЙ В ІТАЛІЇ ТА ІСПАНІЇ

КОЛИ: до 15 листопада 2023 року

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: освіта

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого:

Бакалаврат: Бакалаврат ідеально підходить для студентів, які бажають розпочати кар’єру у творчих сферах, тому студенти, які регулярно навчаються в останньому класі середньої школи, які отримають атестат про повну загальну середню освіту до липня 2024 року, а також всі ті, хто вже має атестат про повну загальну середню освіту, можуть взяти участь у нашому міжнародному конкурсі на отримання стипендії.

База: (Accademia Aldo Galli) Студенти з 11-річною шкільною освітою, яким необхідно закінчити річний підготовчий курс/підготовчий курс, щоб компенсувати пропущені роки навчання.

(IED Іспанія) Дизайнери-початківці, які шукають початковий вступ до світу дизайну, люди без попереднього досвіду, а також ті, хто вже має професійний досвід і хоче потрапити в більш творчу сферу.

Семестр/навчальний рік: Курси призначені для студентів, які бажають отримати короткий досвід перед вступом на бакалаврат, а також для студентів або професіоналів, які хочуть зробити перші кроки у певній галузі.

Також вітаються студенти університетів з попереднім навчанням в обраній галузі, які бажають збагатити свої здібності або розвинути нові. Кандидати повинні отримати атестат про повну загальну середню освіту до вересня 2024 року.

Можливості

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ