ПРОСТІР ДАНИХ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА (РОЗГОРТАННЯ)

ДЕДЛАЙН: 29 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 13 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Пропозиції, які отримали нагороду, налаштують і розгорнуть простір даних для масштабного виробництва, який залишатиметься доступним після завершення проекту, забезпечуючи обмін промисловими даними між виробничими компаніями та постачальниками послуг. Рішення повинні характеризуватися високим ступенем орієнтації на користувача з точки зору надійності, суверенітету даних компаній і керованості.

Зокрема, нагороджені пропозиції повинні забезпечити:

  • Технічна інфраструктура для розгортання спільного європейського простору даних виробництва.
  • Документація з управління даними, що містить набір правил законодавчого, адміністративного та договірного характеру, що охоплюють права доступу, обробку, використання та обмін даними надійним і прозорим способом.
  • Кодекс поведінки та шаблон договору.
  • Інструкції/навчальні документи для зацікавлених сторін, які бажають приєднатися до простору(ів) даних.
  • Після розгортання простору(ів) даних: щоквартально та за випадковими потребами звітувати про використання, виявлені проблеми та надані рішення.

Сфера застосування

Пропозиції щодо цієї дії мають бути націлені на один із двох таких варіантів використання:

  • Керовані даними моделі для управління ланцюгом постачання та роль обміну даними в зменшенні ризиків і реагуванні на них. Нагороджена(і) пропозиція(и) здійснюватиме гнучке управління ланцюгом постачання та виконання шляхом постійного моніторингу та обміну даними про стан, наприклад, замовлень на купівлю, замовлень на продаж, рівня запасів, виконання замовлення, попиту та інших прогнозів, використання та постачання сировини, хімікатів та енергії тощо .по сегментах ланцюжка створення вартості.
  • Виробництво просторів даних з використанням даних для переходу до більш екологічної економіки замкнутого циклу з розширеними бізнес-можливостями для промислових послуг з доданими даними. Кінцевими користувачами є користувачі машин, постачальники машин, постачальники послуг з технічного обслуговування та виробники.

Простори даних забезпечать відповідність стандартам і нормам, включаючи екологічні вимоги, паспорти продукції та податкові режими.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-CLOUD-DATA-06-MANUFSPACE