ПЛАТФОРМА ЦИФРОВИХ НАВИЧОК І РОБОЧИХ МІСЦЬ

ДЕДЛАЙН: 29 травня 2024 року

БЮДЖЕТ: 2 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Ціль

Комісія поставила амбітні цілі в політичній програмі Цифрового десятиліття щодо збільшення до 80% кількості дорослих європейців, які володіють принаймні базовим рівнем цифрових навичок, і охоплення 20 мільйонів фахівців з ІКТ у Європі, одночасно сприяючи доступу жінок до цієї сфери, щоб подолати гендерний розрив у технологічному секторі до 2030 року.

Платформа Digital Skills and Jobs Platform робить внесок у програму Digital Europe Policy Program і спрямована на підтримку усунення розриву цифрових навичок і досягнення цілей Цифрового десятиліття. Щоб досягти цього, Платформа надає єдину точку інформації, пов’язану з цифровими навичками в Європі. На рівні ЄС Платформа збирає всю відповідну інформацію та можливості фінансування для зацікавлених сторін. Він також надає доступ до фінансованого ЄС тесту самооцінки, у якому користувачі можуть оцінити свої цифрові навички та отримати рекомендації щодо навчання/навчання. Платформа також тимчасово проводить Академію навичок кібербезпеки. На національному рівні в результаті конкурсів Connecting European Facility (CEF) у 2019 та 2020 роках встановлюються підключення до 22 веб-сайтів національної коаліції. Ці національні веб-сайти підключені до основної платформи цифрових навичок і робочих місць, встановлюючи взаємозбагачувальний обмін відповідним вмістом і даними про цифрові навички та робочі місця на рівні ЄС і національному рівні.

Метою цієї теми є консолідація та підтримка функціонування платформи Digital Skills and Jobs Platform, включаючи коригувальну та адаптивну підтримку. Ця тема також підтримуватиме та розширюватиме діяльність, пов’язану з Коаліцією цифрових навичок і робочих місць, зокрема шляхом подальшої підтримки співпраці між національними коаліціями та спільнотою цифрових навичок у Європі, а також поглиблення обміну між веб-сайтами Національної коаліції та основною платформою. Ця тема має на меті подальше збільшення кількості національних коаліцій, заохочення існуючих і нових національних коаліцій до більшої активності та залучення, а також збільшення кількості членів Коаліції цифрових навичок і робочих місць. Слід передбачити заходи, комунікаційні кампанії та інші заходи для підвищення обізнаності про необхідність ліквідації розриву цифрових навичок у ЄС та мобілізації спільноти відповідних зацікавлених сторін. Слід шукати синергію з EIT Campus та Deep Tech Talent Initiative (DTTI).

Сфера застосування

Діяльність у рамках другого робочого напряму, Національні коаліції за цифрові навички та робочі місця, буде реалізована шляхом координації та підтримки та буде спрямована на подальше розширення діяльності веб-сайтів національних коаліцій, створених у рамках конкурсів CEF також у 2019 та 2020 роках. для підтримки створення нових веб-сайтів у державах-членах, які ще не мають національних коаліцій.

Заходи в рамках другого робочого напряму включатимуть:

• Розробити та підключити інфраструктури (веб-сайти) національних коаліцій за цифрові навички та робочі місця, які ще не підключені до Основної платформи цифрових навичок та робочих місць через сумісні взаємозв’язки, інтегруючи та надаючи можливість обміну з компонентами Основної платформи.

• Забезпечення доступу до національних/регіональних/місцевих дійових осіб і практик, створення взаємосумісних зв’язків для надання послуг, відповідних місцевому контексту.

• Розширюйте та залучайте національні коаліції за цифрові навички та робочі місця, які вже підключені до платформи Core Digital Skills and Jobs Platform.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

DIGITAL-2024-ADVANCED-DIGITAL-06-SKILLS