ПІДТРИМКА РОЗРОБКИ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОДУКТІВ І ПОСЛУГ У СЕКТОРАХ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНОСТІ (АВТОМОБІЛІ З НУЛЬОВИМ РІВНЕМ ВИКИДІВ)

ДЕДЛАЙН: 01 липня 2024 року

БЮДЖЕТ:  61 000,00 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Опис

Кандидати повинні запропонувати власне завдання, пов’язане з виробництвом, розповсюдженням, зберіганням і кінцевим використанням транспортних засобів з нульовим рівнем викидів для декарбонізації таких галузей, як важка промисловість і застосування великовантажного транспорту. Вітаються проекти, які сприяють розвитку стійкого ланцюжка створення вартості водневої енергії в ЄС і створенню стійкої, декарбонізованої та повністю інтегрованої енергетичної системи.

Проект має бути включений принаймні до однієї з наступних категорій :

  • Проектування та налагодження співробітництва в інноваційній діяльності, де існує високий ризик короткострокових збоїв або довготермінової вразливості в ланцюжку створення вартості з високим потенціалом для подальшої диверсифікації та заміни.

  • Техніко-економічний аналіз: техніко-економічний аналіз технології, аналіз ринку, адаптація та розвиток технології, аналіз нової концепції проекту.

  • Перевірка інноваційного продукту, рішення, процесу, послуги або технології в лабораторіях або відповідному середовищі.

  • Створення мереж партнерів у чотирьох спіралі (дослідження, бізнес, громадянське суспільство, державні органи) з метою створення інноваційних інвестицій, які стосуються стратегічної автономії ЄС у конкретних продуктах, ресурсах, технологіях та інфраструктурі.

Інноваційні проекти для надання нових продуктів/послуг/нових ідей, які підвищують стійкість бенефіціара та/або покращують зелений і цифровий перехід сектору електромобільності, до TRL 4-5.

Максимальна сума, яка надається кожному бенефіціару :

Єдиний заявник:

  • до 20 000 євро на бенефіціара

Консорціум: 

  • до 40 000 євро на бенефіціара 

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

SMP-COSME-2021-CLUSTER-01