КОНКУРС ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ГРАНТІВ НА ДІЇ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ОСВІТИ СПОЖИВАЧІВ, ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ТА НАДАННЯ МІСЦЕВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ СПОЖИВАЧАМ

ДЕДЛАЙН: 27 червня 2024 року

БЮДЖЕТ: 1 200 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Широке коло заходів може бути підтримано грантами, якщо їх можна пов’язати з очікуваними результатами. Така діяльність може включати, наприклад (неповний список):

  • Навчальні семінари, тренінги, семінари та інформаційні заходи.

  • Мультимедійні кампанії з підвищення обізнаності.

  • Розробка та розповсюдження навчальних матеріалів, програм, веб-сайтів та онлайн-платформ.

  • Розробка та поширення шкільних програм.

  • Надання місцевої допомоги та консультацій незахищеним споживачам.

  • Обмін знаннями та передовим досвідом щодо освіти споживачів на національному, регіональному чи загальноєвропейському рівнях.

Розвиток потенціалу для місцевих організацій, які надають допомогу та консультації споживачам.

Сфера застосування

Метою цього конкурсу пропозицій є надання фінансового внеску державним і приватним некомерційним організаціям, які займаються захистом споживачів або освітою споживачів. Гранти на дії можуть бути виділені для фінансування проектів, спрямованих на розширення можливостей і підвищення рівня знань споживачів про їхні права, обов’язки та вибір на ринку шляхом надання навчання, допомоги та порад, приділяючи особливу увагу найбільш уразливим споживачам.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

SMP-CONS-2024-EDU