НОВІ ЗНАННЯ ТА ІННОВАЦІЇ ДЛЯ КЛІМАТИЧНО РОЗУМНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА-ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОСЛІДНИХ СТАНЦІЙ

ДЕДЛАЙН: 24 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 12 000 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Очікувані результати

Європейська зелена угода надає дослідженням та інноваціям (R&I) значну роль у підтримці розробки та реалізації політики, яка забезпечить досягнення кліматичних цілей ЄС. Розробка та впровадження нових знань та інновацій, які сприяють пом’якшенню наслідків зміни клімату фермерами, є пріоритетом для забезпечення виконання цілей Європейського законодавства про клімат (кліматична нейтральність до 2050 року), амбіцій ЄС щодо нульового забруднення та пропозиції для закону про відновлення природи. Сільське господарство також вразливе до впливу зміни клімату; отже, дослідження та інновації щодо можливостей адаптації є надзвичайно важливими відповідно до Стратегії адаптації ЄС.

Створення нових знань та інноваційних кліматично-розумних практик, а також інтеграція їх використання визнано пріоритетом на глобальному рівні, в тому числі G-20. Таким чином, очікується, що проект, який буде реалізований, проводитиме дослідження та інноваційну діяльність для кліматично розумного сільського господарства, яке сприяє пом’якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до нього.

Очікується, що результати проекту сприятимуть досягненню всіх наступних очікуваних результатів:

  • База знань про кліматично-розумну практику землеробства значно розширена за межі сучасного рівня техніки;

  • Додаткові ефективні та інноваційні підходи до кліматично розумного сільського господарства у рослинництві та тваринництві розробляються та оцінюються в реальних умовах із залученням усіх відповідних учасників;

  • Прискорюється широке впровадження фермерами нових знань, навичок та інноваційних методів ведення сільського господарства, які зменшують викиди парникових газів (зокрема CO 2 , метану та закису азоту) і сприяють адаптації сектора до зміни клімату.

Сфера застосування

Загальна мета полягає в тому, щоб поетапно створити трирівневу мережу в рамках робочих програм Кластера 6 на 2021-2022 та 2023-2024 роки. Перший рівень – це мережа, яка залучає передових фермерів, які запроваджують випробування на фермах і демонструють інновації, що сприяють збереженню клімату, використовуючи наявні знання (проект «Climate Farm Demo»). Другий рівень — це мережа для об’єднання всіх радників з цього питання в державах-членах, спираючись на досягнення проектів Horizon 2020, операційних груп EIP-AGRI та розробку AKIS держав-членів, щоб забезпечити надання цільових консультацій (проект « ClimateSmartAdvisors”). Третій рівень мережі – нинішня тема – буде залучати та зміцнювати потенціал експериментальних дослідницьких станцій і розвивати нові знання та інноваційні рішення для кліматично розумного сільського господарства.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

HORIZON-CL6-2024-CLIMATE-02-1